9 مکان ترسناک در جهان که هنوز هم آدم خواری در آنها رواج دارد / تصاویر

ادم خواری

انجمن 24-مردم به دلایل مختلف، از مناسک مذهبی گرفته تا نیازهای مذبوحانه، به آدمخواری روی می آورند. چه قانونی و چه غیرقانونی، این عمل ادامه دارد و 9 نکته وجود دارد که آدم خوارها می توانند در بین دوستان خود بخورند.

پاپوآ گینه نو

در غرب گینه نو، در امتداد رودخانه Ndeiram Kabur، قبیله ای به نام Korovai زندگی می کند. مردم این قبیله معتقدند که مرگ های مرموز به شیاطینی نسبت داده می شود که به شکل انسان درآمده اند و کار آنها خوردن جسد مرده برای انتقام مرگ اوست.

نه غار – سیگاتوکا، فیجی

فیجی که قبلا به عنوان جزیره آدم خوار شناخته می شد، به خاطر تاریخ طولانی آدمخواری شهرت دارد. آدم خواری در سال های اخیر ناپدید شده است، اما هنوز در غارها وجود دارد.

رود گنگ، هند

آگوری، فرقه ای از راهبان هندی، برای روشنگری معنوی، آدمخواری می کنند. اکنون این گروه با حدود 20 عضو، از کاسه هایی با جمجمه انسان می نوشند و بدن خود را با بقایای سوخته انسان می پوشانند. با این حال، آنها کسی را برای استفاده در مراسم نمی کشند و فقط از اجساد افرادی که قبلاً فوت کرده اند استفاده می کنند. آدمخوارها فقط گوشت مردگان را می خورند و اغلب از اجساد مردگان به عنوان قربانی و نذر برای برقراری ارتباط با خدایان فرقه خود استفاده می کنند. سخت گیری در این فرقه با رهایی از شهوت، طمع و به طور کلی شرم حاصل می شود.

9 مکان ترسناک در جهان که هنوز هم آدم خواری در آنها رواج دارد / تصاویر

جمهوری دموکراتیک کنگو

سینافاسی مک لاو، نماینده کبوترهای آمبوتی، طی جلسه ای در سازمان ملل در سال 2003، ادعا کرد که شورشیان کنگو از استان ایتوری او را زنده می خورند. او گفت: «ما گزارش‌هایی از تغذیه فرماندهان از دستگاه تناسلی می‌شنویم، زیرا این امر به آنها احساس قدرت می‌دهد.

کامبوج

سربازان خمرهای سرخ کامبوج متهم هستند که قلب و جگر سربازان خمرهای سرخ را که در جنگ جان باخته اند بیرون آورده اند تا در خانه شام ​​بخورند. آنها معتقدند که خوردن جگر دشمن شکست خورده شجاعت را به خودشان منتقل می کند.

نوکو هیوا فرانسه

در سال 2011، استفان رامین، گردشگر آلمانی، هنگام شکار یک بز سنتی در نو هیوا، پلی‌نزی فرانسه، ناپدید شد. بقایای او بعداً در نزدیکی اردوگاه پیدا شد. گفته می شود که او توسط یک آدمخوار ادعا شده “تکه تکه شده” و در آتش سوزانده شده است.

لیبریا

پس از اولین جنگ داخلی در لیبریا، سازمان Lédecins Sans Frontières شواهدی دال بر آدمخواری یافت و سازمان عفو ​​بین الملل نیز متوجه این حادثه شد. گفته می‌شود که پس از این حادثه، مدارک پنهان شده بود و دبیرکل لیبریا گفت: «آنچه که آنها با اجساد پس از نقض حقوق بشر انجام می‌دهند، بخشی از وظایف یا نگرانی‌های ما نیست».

روتنبورگ، آلمان

در موردی معروف به آدم خوار روتنبورگ، قاتل آرمین میوس قربانی خود را کشت و خورد و به همه آنها شلیک کرد. قربانی براندن یورگن برندز 43 ساله اهل روتنبرگ آلمان بود و میوس گفت که با پای خودش به خانه من آمد و وقتی پیشنهاد کشتن و خوردن اعضای بدنش را دادم موافقت کرد. آدمخواری در قوانین آلمان وجود ندارد و تعریف نشده است، اما اگر فردی داوطلبانه تسلیم شود، قتل عمدی نخواهد بود و قاتل تنها به پنج سال زندان محکوم می شود، اما در این مورد بازپرس و هیئت منصفه میس به حبس ابد محکوم شدند. حبس و درمان در روانپزشک

 ادم خواری

میامی، فلوریدا

یک مرد برهنه غیرمعمول در سال 2012 توسط پلیس میامی به دلیل توقف نکردن برای خوردن صورت قربانیش به ضرب گلوله کشته شد. رودی یوجین به طرز آدمخواری رونالدو پوپو را در بزرگراه فلوریدا می بیند و چشمانش را می چرخاند.

دیدگاهتان را بنویسید