620 میلیارد تن بدهی به مشترکان برق تهران

620 میلیارد تن بدهی به مشترکان برق تهران

انجمن 24- حاجی رضا تیموری با اعلام این خبر گفت: لازم به ذکر است شرکت های توزیع برق به صورت درآمدی – هزینه ای مدیریت می شوند و در صورت تداوم این وضعیت و عدم پرداخت برق مصرفی مشترکان با مشکل مواجه خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جمع کارکنان این شرکت و در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، گفت: در تابستان سال جاری که سطح تولید و مصرف برق ناهموار بود، در تهران شرکت توزیع نیروی برق با پیروی از فرامین رهبری با استفاده از تمامی توانمندی ها، مدیریت جهادی و همدلی و همراهی مردم فهیم استان توانستیم بر مشکلات پیش رو فائق آییم.

تیموری کاهش بارندگی و کمبود آب پشت سدها را ناشی از محدودیت تولید برق آبی، افزایش مصرف برق مشترکان، استفاده از تجهیزات برودتی و استخراج رمزارز از مهمترین عوامل نابرابری در تولید و مصرف برق عنوان کرد. . بار کشور به 67000 مگاوات افزایش یافت و حدود 24000 مگاوات برق مصرفی به دستگاه های برودتی و حدود 2000 مگاوات به دستگاه های رمزنگاری مجاز و غیرمجاز وصل شد و برای کاهش کسری برق به ما کمک کردند، با تشکر.


بیشتر بخوانید: تعرفه های برق هنوز تغییر نکرده است


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به فرارسیدن فصل سرما گفت: در این فصل با افزایش مصرف گاز توسط انسان، احتمال کمبود سوخت گاز نیروگاه ها برای تامین برق و برق وجود دارد؛ بنابراین مایل به ادامه همکاری کلیه مشترکین جهت رعایت مدل صحیح مصرف انرژی می باشند.

وی افزود: در همین راستا معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه ای به تمامی وزارتخانه ها، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح و استانداری ها خواستار حداقل 10 درصد مصرف گاز طبیعی به ازای هر مشترک در سال شد. چهار ماه کمتر از سال گذشته.

تیموری ادامه داد: همکاران من از شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در تلاش هستند تا با مدیریت مشارکت مشترکین محترم به بهترین نحو همکاری کنند.

بر اساس اعلام وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در ادامه به تحلیل مصرف برق مشترکان تحت پوشش این شرکت گفت: 19 درصد از مشترکان ما در گروه کم مصرف (کمتر از 100 کیلووات ساعت) و قیمت قرار دارند. مصرف انرژی آنها رایگان است. 49 درصد از مشترکان ما مصرف خوبی دارند (متوسط ​​مصرف ماهانه کمتر از 300 کیلووات ساعت) و مصرف برق آنها با 7 درصد افزایش نسبت به سال گذشته و حد نرمال محاسبه شده است و 32 درصد از مشترکان پرمصرف بیش از 300 کیلووات ساعت مصرف می کنند. تعرفه برق آنها 23 درصد افزایش یافته است. همچنین برای مشترکانی که مصرف آنها بیش از 600 کیلووات ساعت انرژی در ماه باشد، 820 تن به ازای هر کیلووات ساعت بیش از مصرف 600 کیلووات ساعت دریافت می شود.

وی افزود: همچنین بر اساس بند «ز» تبصره 15 قانون بودجه سال 1400، از مشترکان بالای 5 مگاوات هزینه ترانزیت دریافت می شود.

تیموری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فعالیت حفاران ارزهای رمزپایه گفت: تا پایان آبان ماه سال جاری 691 مرکز شناسایی و 27 هزار و 244 مولد ارز رمزنگاری شده مونتاژ شد که نتیجه آن یک پیک 54 مگاواتی بود. استان کوچک شده است.

تیموری گفت: در نتیجه این اقدام تاکنون 81 میلیون کیلووات ساعت از هدر رفت انرژی جلوگیری و 90 میلیارد تن مصرف انرژی حاصل شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در پایان بر عزم جدی همکاران خود در شناسایی و جمع آوری مراکز تولید رمزارز با استفاده از گزارشات مردمی و الگوریتم های ویژه ایجاد شده در این شرکت تاکید کرد.

وی در پایان از کلیه مشترکانی که دارای 620 میلیارد تن تعهدات مصرف معوقه برق هستند خواستار ارائه خدمات بهتر، پایداری شبکه های برق، خدمات و خدمات پس از فروش و همچنین اصلاح و بهینه سازی شبکه های موجود و احداث شبکه جدید شدند.پرداخت بدهی شبکه های. برای مصرف برق تدابیری اتخاذ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید