6 میلیون دوز دیگر سینوفارم وارد کشور می شود

رسیدن واکسن

انجمن 24 –کریم همتی با بیان اینکه واردات واکسن سینوفارم از هلال احمر ادامه دارد، گفت: طی 6 ماه گذشته تمام تلاش خود را برای تهیه واکسن مورد نیاز جامعه انجام داده ایم و این روند موفقیت آمیز با کمک هلال احمر انجام شده است. سایر دستگاه های مسئول و معاون اول رئیس جمهور.

وی افزود: در مجموع این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون 106 میلیون و 390 هزار دوز واکسن وارد کشور کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به کفایت مراکز واکسیناسیون در کشور گفت: با توجه به افزایش مراکز واکسیناسیون توسط دستگاه های مختلف از جمله هلال احمر در کشور و همچنین به دلیل نوبت کاری، هیچ مشکل با تعداد مراکز. ”بهتر است.

همتی همچنین گفت: به گفته محققان تعداد زیادی از افرادی که بر اثر تاج جان خود را از دست می دهند واکسینه نشده اند. بنابراین برای کاهش عوارض و مرگ و میر باید آگاهی مردم را نسبت به واکسیناسیون بالا ببریم تا بتوانیم در اسرع وقت به جامعه ای امن و عاری از این ویروس کشنده برسیم.


بیشتر بخوانید: انتشار واکسن آنفولانزا در کشور تا اوایل هفته آینده


رئیس جمعیت هلال احمر در پایان با تاکید بر اینکه فعالیت های این جمعیت هلال احمر برای مبارزه با تاج متوقف نخواهد شد، خاطرنشان کرد: این جمعیت و همچنین بازرسی از مسافران در مرزهای کشور تاکنون توسط این جمعیت رصد شده است. بیش از 755000 مسافر از داوطلبان ما.

  دیدگاه آمریکایی ها در مورد پوتین، بایدن و زلنسکی تغییر کرده است - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید