3 میلیارد وسایل استخر گلستان به سرقت رفت! – خبر زنده

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه های نماز جمعه این هفته گلستان با تبریک هفته قوه قضائیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای قوه قضائیه اظهار داشت: شهید بهشتی ملتی بود که در شکل گیری و پیروزی خود تنها بود. انقلاب اسلامی و تدوین قانون اساسی و مبارزه با گروه های انحرافی نقش بسزایی داشت.

خطیب جمعه گلستان با تقدیر و تشکر از زحمات دستگاه قضایی بهارستان، رئیس محترم دادگستری، دادستان محترم، قضات و کلیه کارکنان پرتلاش گفت: جایگاه قوه قضائیه در نظام اسلامی بسیار والا و برابر است. قانون اساسی عدالت و امنیت، اجرای قانون و حدود الهی و مبارزه با متخلفین، احقاق حقوق عمومی، حفظ و دفاع از حقوق افراد و قوه قضائیه بر عهده قوه قضائیه است. همچنین نظارت بر حسن اجرای قانون و نظارت بر حسن اجرای پرونده ها بر عهده قوه قضاییه است که توسط دو قوه قضاییه یعنی دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی کل کشور اعمال می شود و در در واقع قوه قضائیه، ادارات قدرتمند و بازوی نظام اسلامی.

نورپور ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید چمران گفت: شهید چمران عالم، معلم، فداکار، خدامحور، متقی و آزادی خواه، با اخلاق، فرمانده، شجاع و استاد نامتقارن و ناشایست بود. جنگ‌ها و در عظمت او به اندازه‌ای است که حضرت راحیل او را «جنگجوی پارسا» می‌خواند.

وی اجرای موفق سرود فرمانده در منطقه گلستان بهارست را تبریک گفت و افزود: نزدیک به سه ماه از انتشار و اجرای سرود فرمانده که اواخر اسفندماه توسط 313 نلائی در لنگرود گیلان اجرا شد می گذرد. سال گذشته در کشورها و کشورهای مختلف برگزار می شود.

  قیمت خودروهای سایپا امروز 1400/8/22 می باشد

نورپور موفقیت این اجراها را مرهون اخلاص و پاکی بچه ها، سرود خوانان، شاعر و مداح و عنایت حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) دانست و افزود: (العالی) و آرمان های نظام اسلامی کدام نهضت فرهنگی است که می تواند چنین تأثیرگذاری داشته باشد؟ از دور، وقتی به این چهره های معصوم نگاه می کنی که این آهنگ را می خوانند، اشک در چشمان بسیاری جمع می شود.

امام جمعه گلستان سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی، سالروز جهاد سازندگی، روز اصناف و هفته صرفه جویی در مصرف آب را گرامی داشت.

نورپور با اشاره به کمبود امکانات تفریحی و ورزشی در گلستان گفت: استخر قلعه میر مانند زورخانه گلستان باز است اما همچنان تعطیل است. چرا درهای آنها هنوز بسته است؟

وی در ادامه با اشاره به موضوع حوض گلستان که موتورخانه آن به سرقت رفته و بیش از سه میلیارد تن خسارت وارد شده است، گفت: در هر سه مورد باید با عاملان، عاملان و انواع سهل انگاری برخورد شود. قانون حقوق بشر

نورپور در پایان با اشاره به قانون نظام هماهنگ پرداخت حق الزحمه کارکنان دولت مصوب 1370 که توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور در دست بازنگری است، ابراز امیدواری کرد که به زودی تبعیض در پرداخت مرتفع شده و مستحق نباشد. به کارکنان از دست خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید