1.5 میلیون نفر در سامانه ملی مسکن ثبت نام کرده اند

به گزارش تسنیم، رستم قاسمی ظهر امروز در بازدید از پروژه کمربندی با انتقاد از تزریق قطره چکانی مالی در این پروژه مهم کشور اظهار داشت: با این میزان اعتبار، این پروژه در 14 سال و تا 40 سال پیشرفت کمی داشته است. سال ها اگر به سرعت اجرا شود.

وی افزود: درست است که وام ها امسال بیشتر از سال های گذشته است اما این پروژه ملی نیاز به حمایت بیشتری دارد و با این ارقام رشد فیزیکی ویژه و قابل دفاعی حاصل نخواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در تلاش هستیم حرکتی را در سازمان یا با مشارکت پیمانکار برای رشد حداکثری و تکمیل این پروژه ملی برنامه ریزی کنیم تا به زودی شاهد تعطیلی و بهره مندی مردم باشیم. از این پروژه.”

قاسمی در ادامه به استقبال مردم از طرح ملی مسکن اشاره کرد و افزود: تاکنون استقبال خوبی از مردم در ثبت نام مسکن ملی شده و بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

وی همچنین گفت: سایت هنوز برای برخی شهرها باز نیست و به دنبال رفع مشکل هستیم. .

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اعتبارات پیش بینی شده در طرح ملی مسکن، افزود: تسهیلات مورد نیاز طرح ملی مسکن شناسایی شده و مشکلی در اجرای آن وجود ندارد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خانه دار شدن افراد مجرد در طرح ملی مسکن، خاطرنشان کرد: زنان مجرد بالای 35 سال و مردان مجرد بالای 45 سال و همچنین خانواده هایی که نام آنها ذکر نشده است. ، می تواند در این طرح صاحب خانه شود.

دیدگاهتان را بنویسید