یک دزد خونین به نگهبانان حمله می کند – خبر زنده

یک دزد خونین به نگهبانان حمله می کند

 – خبر زنده

انجمن 24 – عصر یکشنبه اول خردادماه امسال مردی در حالی که از منطقه شهرک گرب تهران در حال بازگشت به خانه بود صدای ناله و درخواست کمک از یک ساختمان نیمه کاره شنید. در بدو ورود با مردی مجروح برخورد کرد و با پلیس تماس گرفت. دقایقی بعد پلیس در ساختمان نیمه کاره امدادگران حاضر شد و مجروح را به بیمارستان منتقل کرد.

در بازرسی از ساختمان دو مجروح دیگر در اتاق نگهبانی کشف شد که زخم هایشان عمیق نبود و مردی با دست و پا محبوس بود.

یکی از کارگران مجروح در جریان تحقیقات گفت: ما سه نفر در این ساختمان کار می کنیم و امنیت را نیز تامین می کنیم. در طول شب با سر و صدای حیاط از خواب بیدار شدیم. وقتی داشتیم نگهبان را ترک می کردیم، مردی را دیدیم که در حال برداشتن یراق آلات ساختمان بود.


بیشتر بخوانید: دو قتل در پرونده چهار نوجوان


برای جلوگیری از فرار با او درگیر شدیم که با آرمیچر به ما ضربه زد. سپس دوستمان با یک کفگیر به سارق حمله کرد که سارق آن را از دستش گرفت و به گردن او زد. با سارق دعوا کردیم و با آرمیچر به سرش زدیم که روی آن افتاد و سپس او را در اتاق نگهبانی حبس کردیم و دست و پایش را بسته بودیم.

متهم به پلیس آگاهی منتقل شد و در تحقیقات انجام شده گفت: شغل من جمع آوری زباله و سکونت در یکی از شهرستان های منطقه گلستان است. من سه سال است که شیشه مصرف می کنم. یک سال پیش برای ادامه کار به تهران آمدم. صبح زباله ها را جمع می کنم و عصر در مهمانخانه ها و پارک های اجاره ای می مانم. تصمیم گرفتم از ساختمان های نیمه کاره سرقت کنم. شیشه مصرف کرده بودم. وقتی وارد ساختمان نیمه کاره شدم، سه کارگر متوجه من شدند و با من درگیر شدند.

  آمیتاب باچان و سلمان خان وارد دنیای رامزارها می شوند

پرونده ای در دادگاه کیفری استان تهران تشکیل و متهم برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

مجروح به دلیل شدت جراحات در کما به سر می برد و تا پای جان می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید