گل محمدی: روز بزرگی برای ایران و پرسپولیس بود

گل سرخ

انجمن 24- یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در روزی که تماشاگران پس از حدود 22 ماه از روی سکوها در ورزشگاه آزادی بازی این تیم را تماشا می کردند، گفت: بهترین اتفاق بازی حضور هواداران بود. . از تشویق و حمایت خوب شما متشکرم. روز بزرگی برای ایران و پرسپولیس بود و دو سال بعد شاهد حضور هواداران و اشتیاق آنها بودیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش سه امتیاز مهم و حیاتی را کسب کرده است، گفت: خدا را شکر توانستیم با پاس های زیاد و کنترل در بازی، بازی پیش رو را ببریم. در نیمه اول و دوم خوب بازی کردیم و هر بار که به بازی شتاب می دادیم و در زمین حریف پاس می دادیم به موقعیت خوبی می رسیدیم. در مجموع بازی خوبی بود و فرصت خوبی برای زدن گل دیگری داشتیم که متاسفانه داور آن را اعلام نکرد.

وی خاطرنشان کرد: در هر صورت این پیروزی را به هواداران تبریک می گویم و از تمام تمرکز و انرژی بازیکنانم تشکر می کنم که با توجه به مشکلات فراوانی که داشتند عملکرد خوبی داشتند. من نمی خواهم زیاد در مورد این مسائل صحبت کنم، اما انتظار داریم برای خواسته های بازیکنان و تعهداتی که نسبت به این بازیکنان وجود دارد تلاش بیشتری شود.

گل محمدی با اشاره به برنامه تیمش برای دیدارهای آینده گفت: باید برای بازی بعدی آماده شویم. ما باید از نظر روحی، روحی و جسمی آماده شویم. لیگ برتر مسیر جدیدی را برای ما آغاز کرده است. با توجه به اتفاقات چند بازی اخیر و امتیازی که نگرفتیم، این سه امتیاز کمک زیادی به ما کرد تا جهش خوبی در جدول داشته باشیم و از نظر روحی و روانی برای مسابقات بعدی آماده باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراض کادرفنی پرسپولیس در دو صحنه به داور و دریافت کارت زرد گفت: کارت زرد نگرفتم!
گل محمدی پس از دریافت کارت زرد از همکارانش در این دیدار گفت: نمی دانم و یادم نیست که کارت زرد گرفتم. وقتی این همه استرس و فشار روی تیم است و گل های سالم می خوریم اما اعلام نمی شود قطعا همه کادرفنی دنیا این اعتراض را خواهند داشت. ما هم معقولانه اعتراض کردیم و این برای گرفتن کارت زرد کافی نبود.


بیشتر بخوانید: اعتراض به داوری و کارت زرد گل محمدی


وی در ادامه به دفاع از داوران ایرانی پرداخت و گفت: به هر حال من همیشه گفته ام که داوران ما در فوتبال ایران کار سختی دارند. داوران همیشه به دلیل نداشتن فرصت برای تصمیم گیری بهتر و به دلیل مشکلات مالی که از نظر حقوقی پایین است تحت فشار هستند اما امسال برای دومین بار است که در مراحل تاثیرگذار علیه ما تصمیم گیری می شود.خطا. اعلام کرد. همیشه دوست داشتم داوران در فضایی آرام روی کارشان تمرکز کنند. واقعا داوری در فوتبال ایران با این امکانات و شرایط سخت است.

گل محمدی به دلیل زدن 5 گل در 5 بازی و اشتباه حامد لاک در پایان بازی و اظهارات رادوشویچ مبنی بر عدم تمرکز بر روی بازی قبل به دلیل مشکلات مالی و گلزنی و همچنین برنامه کادرفنی برای بازگرداندن قدرت. گفت: این تیم ما بود و کمترین شانس را به حریف دادیم. موقعیت گل صنعت نفت روی صحنه بود که هافبک های ما توپ را لو دادند و حامد غافلگیر شد و در نهایت توپ را به خوبی گرفت. دروازه بان های ما آماده هستند. فکر نمی‌کنم آنها از آمادگی دور باشند. فکر می کنم امروز روز خوبی برای دروازه بان و دفاع ما بود. این اشتباه برای هر دروازه بان اتفاق می افتد، اما ما از دفاع تیم خود راضی بودیم و امروز خوب بود.

دیدگاهتان را بنویسید