گل محمدی: در پرسپولیس مجروحان زیادی هستند و نامشان را فراموش می کنم!

بازیکنان مصدوم پرسپولیس

انجمن 24- یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: خاطرات بسیار خوبی از اصفهانی ها و هواداران اصفهانی دارم و از حضور در اینجا بسیار خوشحالم. جام حذفی جامی است که باید نود دقیقه در آن خیلی خوب تمرکز کنیم و حق اشتباه نداریم و نباید در این مسابقات اشتباهات موثری داشته باشیم. ذوب آهن تیم جوانی است و تیمی است که در دفاع و حمله تاکتیک های خوبی دارد اما نمی دانم شرایط زمین چگونه است و همانطور که در تلویزیون دیدم شرایط خوبی وجود ندارد و امیدوارم شرایط خوب باشد. برای فردا. هدف ما صعود از این مرحله است و ذوب آهن با انگیزه زیادی مقابل ما ظاهر می شود و امیدوارم با صعود بازی خوبی ارائه کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که به پنالتی هم فکر کرده و برنامه ای برای این موضوع دارد؟ وی گفت: قطعا این اتفاقات در جام حذفی وجود دارد، ما سعی کردیم ضربات پنالتی را هم تمرین کنیم، البته شدت مسابقات هم خیلی زیاد است، من و ذوب آهن 3-4 روز پیش بازی داشتیم، آنها نخواهیم داشت. بازی فردا ممکن است یک بازی تاکتیکی باشد و بازیکنان تعویضی که وارد زمین می شوند می توانند موثر باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره وضعیت شجاعی و سایر مصدومان این تیم برای دیدار مقابل ذوب آهن؟ گفت: 5-6 مجروح داریم و تعداد آنقدر زیاد است که شاید ذهنم کمکی نکند. وضعیت دو بازیکن تاجیک ما نیز مشخص نیست. امیدوارم فردا از باشگاه یا فدراسیون جواب بگیرم تا ببینیم می توانیم از بازیکنان تاجیک مان استفاده کنیم.

  ایالات متحده به روسیه حمله یکجانبه نخواهد کرد

گل محمدی در خصوص وضعیت ذوب آهن و تارتار گفت: مهدی تارتار را به اندازه کافی می شناسم، او مربی پرتلاش و با ایده است و تیمش تاکتیک دارد. او در هر تیمی که حضور داشت تاثیرگذار بود. با توجه به تغییراتی که در این فصل رخ داده است، او به زمان نیاز دارد تا ایده های تاکتیکی خود را در مورد فولاد نشان دهد. ذوب آهن تیم باسابقه ای است و جوایز زیادی در فوتبال کسب کرده است و ترکیب این دو می تواند آینده خوبی را برای فوتبال اصفهان رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید