کمردرد یکی از علائم سرطان است – خبر زنده

کمردرد یکی از علائم سرطان است

 – خبر زنده
انجمن 24 سرطان معمولاً دارای یک سری علائم خاص است که یا کاملاً واضح است یا افراد به پزشک مراجعه می کنند و به دنبال تشخیص دقیق مشکل هستند، اما گاهی اوقات علائم به گونه ای ظاهر می شوند که نمی توانید تصور کنید که این علامت یکی از علائم بیماری است. سرطان .

درمان سرطان در مراحل پیشرفته دشوار است، بنابراین در اغلب موارد، اگر بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود، می توان با اطمینان بیشتری آن را درمان کرد. در این مرحله نقش پزشک که می تواند علائم را به درستی شناسایی و ارزیابی کند، می تواند بسیار مهم باشد.

نبرد با سرطان از بیمار شروع می شود. سرطان یک بیماری پیچیده است که همیشه علائم واضحی ندارد. گاهی اوقات علائم بیماری مبهم است و هیچ ارتباطی بین این علائم و سرطان وجود ندارد.

یکی از این علائم هشدار دهنده کمردرد است که یکی از هشدارهایی است که نباید نادیده گرفته شود.

محققان هشدار می دهند که کمردرد اغلب با سرطان مثانه و تخمدان مرتبط است. خونریزی از مقعد نشانه دیگری است که هشدار سرطان باید به طور خودکار به صدا درآید. این نوع خونریزی گاهی اوقات خون قرمز تلفظ نمی شود، بلکه مدفوع سیاه رنگ است که نشانه خونریزی است.

ممکن است بسیاری از افراد از این علامت آگاه نباشند، اما مدفوع سیاه به معنای خونریزی معده است و زمانی که خونریزی رخ می دهد، آخرین مرحله بیماری است و ممکن است بیمار بمیرد. در نهایت، سرطان ها را می توان از بین برد، اما سن بیمار معمولا نقش مهمی دارد.

  انگ بازار رنگ جامعه 24

واکنش فرد به علائم چگونه باید باشد؟

اگرچه بسیاری از علائم ممکن است نشانه سرطان باشد، اما هیچ نگرانی در مورد آن ندارید و تنها راه برای اطمینان، مشورت با پزشک است. علائم معمولاً سه هفته یا بیشتر طول می کشد و باید در نظر گرفته شود. داشتن یک یا چند علامت خطرناک به معنای ابتلا به سرطان نیست و همچنین داشتن علائمی نمی تواند به این معنی باشد که هرگز سرطان نخواهید گرفت.

از میان سه سرطان رایج، می توان با تغذیه سالم، حفظ وزن متعادل و ورزش بیشتر از یکی از آنها پیشگیری کرد. افزایش سن نیز بزرگترین عامل خطر برای افراد است که متأسفانه دست نیافتنی است.

دیدگاهتان را بنویسید