کلیباف: ما از اصناف حمایت می کنیم – خبر زنده

به گزارش ایسنا، محمدباکر کلیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: فرارسیدن روز ملی اصناف را به تمامی اصناف کشور به ویژه شهدای اصناف به ویژه در ایام تبریک عرض می کنیم. یادآوری می کنیم که دفاع مقدس صادقانه درخشید و پشتوانه بسیار خوبی در عرصه های مختلف داشت.

وی افزود: امروز اصناف با بیش از 3 میلیون کارآفرین و سرمایه گذار و بیش از 9 میلیون نفر شاغل در کشور جزء نیروها و خط مقدم جبهه اقتصادی هستند. برای همه آنها آرزوی موفقیت داریم و ما به عنوان مجلس شورای اسلامی حمایت های لازم را به ویژه از اصناف در زمینه تولید، توزیع، خدمات و خدمات فنی انجام خواهیم داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین امروز سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی است که در سال 1360 به فرمان امام رضوان الله علیه تأسیس شد.

کلیباف در پایان گفت: جا دارد درگذشت مداح اهل بیت جناب آقای کریمانی را که مداح مخلص و دلفریب اهل بیت بودند به تمامی عاشقان اهل بیت تسلیت و تعزیت عرض نماییم. (ع) و اثر ماندگار ایشان در ارتباط با ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) همواره به عنوان یادگار و اثری نیکو هنری و دینی در ذهن ما باقی خواهد ماند. این مصیبت وارده را به خانواده ایشان، همشهریان و همه شیفتگان و عاشقان اهل بیت تسلیت می گویم.

  سناریوی جدید در عراق برای انتخاب رئیس جمهور و تشکیل دولت - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید