کدام اتحادیه ها می توانند شبانه روزی کار کنند؟

سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسنا، درباره ساعات کاری واحدهای صنفی در تهران اظهار کرد: ساعت کار واحدهای صنفی در شش ماهه اول سال تا ساعت یک بامداد و در نیمه دوم سال تا پایان سال می باشد. 24-البته این مورد برای همه واحدهای صنفی صدق نمی کند و مثلا ساعت کاری یک واحد مانند طلافروشی و … متفاوت است. اما به طور کلی می توان گفت که همه اتحادیه ها باید بحث انطباق برق را داشته باشند.

وی با بیان اینکه کار بیش از این ساعات در سطح شهر تهران موجب نگرانی شهروندان و ساکنان خواهد شد، گفت: بنابراین پلیس در مواجهه با این یگان ها طبق مقررات موجود عمل می کند.

جانشین پلیس امنیت عمومی تهران در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه آیا این اتحادیه می تواند برای فعالیت شبانه روزی مجوز بگیرد، گفت: این امکان برای همه اتحادیه ها وجود ندارد و فقط برای واحدهای صنفی مانند داروخانه ها، سوپرمارکت ها، تعویض روغنی ها و خواربارفروشی ها ممکن است چنین مجوزی دریافت کنند. یک مجوز

مرادی در خصوص شرایط اخذ این مجوز نیز گفت: مالکان و بهره برداران این صنوف باید درخواست خود را به اتحادیه ارائه دهند و پس از تایید، نامه ای به پلیس محل ارسال می شود که پس از آن همکاران من از پلیس محل بحث و تبادل نظر شود، نظارت امنیتی و انتظامی صورت می گیرد و در صورت صدور مجوزهای لازم به این اتحادیه ها اجازه فعالیت شبانه روزی داده می شود.

او پرسید که آیا مثلاً یک کافه می تواند چنین مجوزی بگیرد؟ وی گفت: تنها چهار اتحادیه ای که نام بردم می توانند در تهران چنین مجوزی بگیرند و دلیل آن نیز نیاز به چنین مشاغلی است. در سایر موارد باید ساعات کار مجاز ساعات رعایت شود.

  قیمت سکه و قیمت طلا امروز 1400/8/15

دیدگاهتان را بنویسید