کاپیتان پرسپولیس از اظهارات وزیر ورزش انتقاد کرد

پرسپولیس

انجمن 24- سیدجلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان و بازگشت تماشاگران به ورزشگاه گفت: امروز از دیدن هواداران لذت بردم. آنها دست قدرتمند ما هستند. بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند و سه امتیاز را به دست آوردیم.

وی در خصوص مشکلات داوری در این دیدار و پنهان ماندن گل سالم عبدی از چشم داور و کمبود VAR در فوتبال ایران گفت: کمبود VAR همیشه احساس می شود. به چه کسی بگوییم؟ امیدوارم کاری انجام شود و این سیستم معرفی شود.

کاپیتان پرسپولیس درباره برد و کاهش اختلاف با بالای جدول به دو امتیاز گفت: قبل از بازی هم گفتم بازی به بازی بهتر می شویم. ما مشکلات زیادی را تحمل کردیم و قهرمان شدیم. وضعیت ما روز به روز بهتر می شود. بازیکنان جدید در حال کار هستند و امیدواریم با حضور تماشاگران شرایط بهتر شود.


بیشتر بخوانید: اعتراض به داوری و کارت زرد گل محمدی


حسینی در واکنش به پرداخت 15 درصد مطالبات مالی بازیکنان باشگاه از این باشگاه، ابراز امیدواری کرد که صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس بتواند به وعده خود عمل کند و بازیکنان حقوق خود را دریافت کنند.

کاپیتان سرخپوشان با اشاره به صحبت های حمید سجادی وزیر ورزش مبنی بر اینکه بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس به مسائل مدیریتی اعتراض نکنند و به مسائل فنی بپردازند، گفت: باید مشکلات را بیان کنیم. بازیکن و کادر فنی باید بگویند. ما مشکل داریم و همیشه صحبت می کنیم. وقتی پرسپولیس و استقلال زیر نظر دکتر سجادی هستند، او باید نگاه و کمک دیگری داشته باشد. این دو تیم شرایط خوبی ندارند. امیدوارم وضعیت ما بهتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید