چگونه داستان یک ماشین را بدانیم؟

311607 خبر زنده

از کجا می دانید چه اتفاقی برای ماشین افتاده است؟

خریداران احتمالاً با هر کسی که مناسب به نظر می رسد تماس می گیرند، در صورتی که تعداد کمی وجود داشته باشد. تا جایی که ممکن است، اگر پس از خروج خودرو از کارخانه فیلمی ضبط شود، خریداران مایل به تماشای آن خواهند بود. در بسیاری از کشورها، تاریخچه خودروها با شرکت های بیمه است، از جمله سابقه سرقت و انواع تصادفات و حتی تصادفات. به عنوان مثال اگر خرابی یا حادثه ای رخ دهد این موضوع با عکس و توضیحات در سابقه بیمه ثبت می شود و با بررسی شماره ثبت به راحتی می توانید به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشید. از طرفی با توجه به نقش پررنگ تر نمایندگان شرکت های خودروسازی در تعمیرگاه های ارائه شده خودرو، امکان دریافت سابقه کلیه تعمیرات و سفارش انجام خدمات دوره ای با درخواست از نمایندگی وجود دارد. اما در کشور ما که سابقه بیمه تنها ملاک تخفیف بیمه است و عموم مردم پس از اتمام مدت گارانتی دیگر به نمایندگی ها مراجعه نمی کنند، چه باید کرد؟

چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است که شواهد و آزمایش های انجام شده بر روی خودرو می تواند درصد زیادی از تاریخچه خودرو را فاش کند.. در لیسانس مهندسی مکانیک با کمک کارشناسان مجرب می توانید همه چیز را در مورد یک ماشین گذشته بیاموزید.

بدنه خودرو مانند دفترچه خاطرات این خودرو است که با بررسی دقیق بدنه توسط کارشناسان، احتمال ضربه های شدید و حتی پوسیدگی ناشی از تعمیر نامناسب بدنه خودرو را بررسی می کند. حتی بدون رنگ یا نداشتن خودرو نیز ملاک کافی برای شاسی شاسی خودرو نیست و در صورت مشاهده هرگونه آسیب در نقاط خاصی، کارشناسان به بررسی قطعات داخل آن می پردازند و در صورت نیاز با بازکردن چند قاب، محل مورد نظر را مشخص می کنند. مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان مثال مشکلی که در خودروهای بسیار آفرود پیش می آید، واژگونی تپه های ماسه ای است که ممکن است خراش های زیادی روی بدنه خودرو ایجاد نشود، اما زمانی که ستون ها و کلاف ها زیر وزن خودرو جمع می شوند، قسمت هایی از رنگ پوسته می شود. خاموش می شود و می افتد کارشناسان در صورت مشاهده تراشیدن و صاف شدن بی رنگ در برخی نقاط، احتمال واژگونی را بررسی خواهند کرد.

311608 خبر زنده

با خروج از کابین خودرو به وضعیت فنی خودرو می رسیم که در بسیاری از مراکز کارشناسی با رانندگی کوتاه به صورت تجربی اظهار نظر می شود. در مرکز ماشین‌کاری، تمام فاکتورهای سلامت موتور و سیستم تعلیق توسط دستگاه‌های دقیق اندازه‌گیری می‌شوند و نتایج به صورت عددی و قابل مقایسه با شرایط استاندارد بدست می‌آیند. به عنوان مثال، اگر راننده خودرو مشکل کوچکی داشته باشد اما به طور جدی کشته نشده باشد و روغن نشت نکرده باشد، تنها میزان ارتعاش (دمپینگ) ممکن است نشان دهنده نقص در آن باشد، بنابراین هنگام ارائه گزارش کارشناسی علاوه بر این در مورد آسیب هر قطعه، میزان خسارت به خریدار اطلاع داده می شود.

بررسی سیستم الکتریکی و آپشن ها از جمله موارد دیگر، خیال شما را در مورد خودرویی که می خرید راحت می کند. با بررسی دقیق گزینه ها توسط کارشناسان، علاوه بر سلامت آنها می توان به اصالت گزینه ها پی برد. برخی از مالکان با نصب آپشن هایی مانند گرمکن صندلی و کروز کنترل در مراکز مختلف خودرو، سلامت خود را به خطر می اندازند که با احراز هویت آپشن ها می توان از بروز این مشکل جلوگیری کرد.

برای آرام کردن ذهن مشتریان در مورد خرید، خدمات معامله مطمئن برای مکانیک خودرو علاوه بر کارشناسی خودرو، شامل بررسی حقوقی شرایط سند و معامله است که تمامی ابهامات نام سند خودرو و تغییر شماره ثبت را برطرف می کند.. این خدمات با کمک کارشناسان رسمی دادگستری ارائه می شود و می تواند از زیان های ناشی از انحصار ارثی، تغییر کاربری و مشکلات رهن جلوگیری کند..

311609 خبر زنده

مرکز ماشین آلات آماده پرداخت وام به خریداران جهت تسهیل در خرید خودرو در صورت شفاف بودن معامله است. وام مکانیک خودرو به این صورت که به همراه فروشنده خودروی مورد نظر به مرکز خودرو مراجعه کرده و پس از طی مراحل کارشناسی، فروشنده کل مبلغ خودرو را دریافت می کند و پس از طی مراحلی کوتاه صاحب خودرو می شوید.. این مرکز مخصوص تمامی خودروهای داخلی است که در تمام طول سال تولید می شوند 96 و جدیدتر و همچنین برای خودروهای وارداتی ساخته شده است 2014 و بالاتر حاضر به پرداخت وام خواهد بود. وام ماشین آلات تا سقف 2 میلیارد و 60 درصد قیمت کل برای خودروهای خارجی و 600 میلیون ها تومان تا سقف 50 درصد کل قیمت خودروهای محلی. تمامی شرایط بازپرداخت و مدارک لازم در سایت دستگاه درج شده است و با مراجعه به سایت می توانید وام مورد نظر را دریافت کنید..

دیدگاهتان را بنویسید