چهره زیبای الیکا ناصری بازیگر سریال یاگی + عکس – خبر زنده

چهره زیبای الیکا ناصری بازیگر سریال یاگی + عکس

 – خبر زنده
انجمن 24 الیکا ناصری متولد ۱۳۸۱ در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

بازیگری را شروع کنید

الیکا ناصری در سال ۱۳۸۸ اولین بازیگری جدی خود را در فیلم بین ماندن و رفتن ساخته بهروز شعیبی تجربه کرد.

الیکا ناصری

ضبط های بازیگری

او از کودکی وارد عرصه بازیگری شد و در ۷ سالگی و برای اولین بار مقابل دوربین بهروز شعیبی بین ماندن و رفتن جابه‌جا شد. فیلمی که توانست با بازیگرانی چون سعید سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، رضا رادمنش، گلاره عباسی، مهدی باطبی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و … بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

این بازیگر جوان و تازه کار اگرچه تجربه هنری قابل توجهی ندارد اما می توان گفت یکی از استعدادهای درخشان آینده سینما و تلویزیون ایران به دلیل تجربه اندک بازیگری است اما در سریال یاگی با بازی طناز طباطبای. و پارسا پیروزفر و علی شادمان عالی اجرا کردند.

چهره زیبای الیکا ناصری بازیگر سریال یاگی + عکس

بمان و برو سینما

«میان ماندن و رفتن» محصول 1381 به کارگردانی بهروز شعیبی، مجید نان آور خانواده پنج نفره ای است که سرشان بر اثر تصادف زمین گیر شده و سعی دارد با «نویسندگی» بخشی از بار مجید را به دوش بکشد.

اما پسر بزرگ خانواده منصور که با برادر کوچکترش تفاوت دارد، او را تشویق می کند تا مرز جنوبی را غیرقانونی ترک کند و پول بیشتری به خانه بفرستد و برای شیوخ کار کند. منصور مردی به نام عبدالله را به مجید معرفی می کند که کارش در جنوب طرد غیرقانونی افراد است.

چهره زیبای الیکا ناصری بازیگر سریال یاگی + عکس

شهرت با سریال شورشی

وی در دومین کار تصویری خود در سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و در نقش ابرا ظاهر شد و در سری جدید شبکه نمایش خانگی در اولین حضور خود در عرصه سینما موفق شد بازی خوب با علی شادمان

  قتل یک نگهبان در درگیری - خبر زنده

خانم ناصری چهره زیبای این روزهای سریال یاغی در کنار پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، مهدی حسینی نیا، آبان عسکری، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر و جواد حجه در یاگی او به ایفای نقش پرداخت و تحسین تماشاگران را برانگیخت.

سرگرم کننده

الیکا ناصری از هواداران استقلال و رنگ آبی است و علاقه خاصی به کتاب خواندن دارد.

وضعیت تأهل همسر الیکا ناصری

الیکا ناصری در سریال شورشی نقش ابرا را بازی می کند، دختری که خانواده اش قصد مهاجرت به آلمان را دارند اما او عاشق جوانی به نام جاوید با بازی علی شادمان است که از طبقات پایین جامعه است. اصرار مادر ابرا بر پیروزی او در آلمان خودکشی می کند و …

دیدگاهتان را بنویسید