چرا باید از بستر یادگیری زبان تاکی استفاده کنیم؟ – خبر زنده

337437 خبر زنده

با توجه به پیشرفت علم و فناوری، یادگیری زبان های خارجی در سراسر جهان به یک ضرورت تبدیل شده است. افراد به دلایل شخصی مختلف مانند مهاجرت برای کار و تحصیل، تجارت، مسافرت و غیره می خواهند زبان یاد بگیرند، اما بسیاری نمی دانند از کجا شروع کنند.. اولین ایده ای که به ذهن همه می رسد قطعا شرکت در درس زبان است. اما آیا کسی این امکان را دارد که در کلاس های سازمانی شرکت کند یا ترجیح می دهد کلاس های خود را به صورت آنلاین یا حضوری در خانه یا محل کار برگزار کند؟.

در این مقاله سعی داریم بستری برای یادگیری زبان های خارجی در اختیار شما قرار دهیم HiTalki.org به ما اطلاع دهید تا بتوانید به راحتی زبان های خارجی را در هر مکان و زمانی یاد بگیرید. این وبسایت شباهت زیادی به وبسایت معروف دارد preply.com است.

بستری برای یادگیری زبان های خارجی چیست؟

قبل از ورود به پلتفرم آموزش زبان های تاکی، بهتر است ابتدا مفهوم را روشن کنید. سکوبیایید پرداخت کنیم. بسیاری از مردم تعجب می کنند که پلت فرم یادگیری زبان چیست. یا چرا باید از پلتفرم یادگیری زبان برای یادگیری یک زبان خارجی استفاده کنیم؟

پلتفرم یادگیری زبان خارجی در واقع مجموعه ای یکپارچه از امکانات، خدمات آنلاین و حضوری است. ابزارها و اطلاعاتی را برای معلمان و زبان آموزان برای برقراری ارتباط با یکدیگر و برگزاری جلسات آموزشی فراهم می کند.

پلتفرم یادگیری زبان تاکی

HiTalki این یک پلت فرم خصوصی آموزش زبان آنلاین است که زبان آموز می تواند یک درس زبان را با معلم مورد نظر خود رزرو کند.. در این پلتفرم اساتید مختلفی وجود دارند که زبان های مختلفی را آموزش می دهند. وی در پاسخ به این سوال که چرا از بستر آموزش زبان تاکی استفاده کنیم؟ می خواهیم در مورد خدمات و ویژگی های این پلتفرم صحبت کنیم.

خدمات پلت فرم تاکی

337435 خبر زنده

آموزش 15 زبان زنده دنیا

های تاکی فرصت آموزش زبان های خارجی محبوب و زنده در سراسر جهان را به افراد حاضر در ایران و سایر کشورهای جهان فراهم کرد.. می‌توانید دروس آنلاین یا شخصی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی، فارسی، اسپانیایی، ژاپنی، هندی، سوئدی، ترکی استانبولی، هلندی، کره‌ای، چینی، روسی، ایتالیایی را در این پلتفرم رزرو کنید و در دوره شرکت کنید. در اسرع وقت شروع شد.

  هافبک استقلال خود را تکذیب کرد

https://hitalki.org/teachers

آزمون های خصوصی خصوصی بین المللی

اکثر کشورهای خارجی برای افرادی که می خواهند برای زندگی، تحصیل یا کار، تجارت و اقامت در منطقه به کشور خود سفر کنند. آنها در آزمون های بین المللی شرکت کرده اند تا مهارت های زبان خود را محک بزنند. می توانید تجربه و مهارت استادان پلتفرم تاکی را از نقشه یا نمایه اصلی آنها مشاهده کنید. از لیست معلمان زبان ترجیحی، معلمی را انتخاب کنید که امتحان مورد نظر شما را تدریس می کند و با او قرار ملاقات بگذارید..

آموزش مهارت های زبان

شما می توانید انواع مهارت های زبانی را در پلت فرم آموزش زبان تاکی بیاموزید. مکالمه و دستور زبان در زبان، زبان رایج و تجاری؛ اینها مهارت هایی هستند که هر زبان آموزی باید یک یا همه آنها را بیاموزد.

تدریس زبان انگلیسی در دبیرستان

زبان انگلیسی از پایه هفتم تا دوازدهم دبیرستان به لیست دانش آموزان اضافه می شود. بسیاری از والدین به شدت نگران این موضوع هستند و می خواهند فرزندانشان به خوبی آموزش ببینند تا در آینده نگران علاقه خود به زبان انگلیسی نباشند.. به همین دلیل پلتفرم های تاکی آموزش این مهارت ها را در لیست کار اساتید قرار داده اند.

آموزش در سطوح مختلف تدریس

مبتدی، متوسط، حرفه ای 3 این سطح آموزشی است که توسط پلتفرم های تاکی ارائه می شود. معلمان انتخاب می کنند که دانش آموزان چه سطحی از آموزش را می خواهند رزرو کنند.. به عنوان مثال، معلمی را انتخاب می کند که فقط به زبان آموزان متوسطه و حرفه ای آموزش دهد.

دانش‌آموزان همچنین می‌توانند برای دیدن فهرستی از معلمانی که در سطحی که می‌خواهند تدریس می‌کنند، فیلتری اعمال کنند..

آموزش برای گروه های سنی مختلف

برخی از اساتید به گروه سنی خاصی تدریس می کنند. پلتفرم‌های تاکی به معلمان اجازه می‌دهند که برای آموزش کودکان، نوجوانان یا بزرگسالان انتخاب کنند. همچنین امکان انتخاب تمامی عناصر برای اساتید وجود دارد.

در واقع با استفاده از این قابلیت زبان آموزان می توانند به راحتی با اعمال فیلتری برای معلم کلاس که گروه سنی در کارت خود درج کرده است، رزرو کنند..

ویژگی های پلتفرم تاکی

337436 خبر زنده

برنامه منعطف معلمان

هنگامی که معلم مورد نظر خود را انتخاب کردید، می توانید برنامه او را مشاهده کنید و در هر زمان که بخواهید یک قرار آنلاین یا شخصی رزرو کنید.. اگر نیاز به رزرو وقت با یک معلم دارید، اما روز و ساعت مورد نظر شما قابل انتخاب نیست، می توانید با ارسال پیام، درخواست خود را به او اطلاع دهید..

  نامه واردکنندگان برنج به معاون اول رئیس جمهور - خبر زنده

رنج قیمتی متفاوت

اساتید هزینه های آموزش زبان های خارجی را به دلایل مختلفی از جمله تجربه، مدرک تحصیلی و … در نظر می گیرند.. شهریه های مختلف دلیلی بر وجود معلمان خوب یا بد در این بستر نیست. در واقع، با این رنج قیمت متفاوت، زبان آموزان می توانند متناسب با بودجه خود دروس را رزرو کنند..

امکان ضبط کلاس آزمایشی

هر زبان آموزی این فرصت را دارد که رزرو کند 5 یک کلاس آزمایشی رایگان وجود دارد. کلاس های تجربی 30 آنها مینیمال هستند و برای ایجاد آشنایی بین معلم و دانش آموز مناسب هستند. معلمان این کلاس در مورد روش های تدریس خود صحبت می کنند و در صورت لزوم سطح زبان شما را ارزیابی می کنند..

امکان ارتباط با معلم از طریق وب سایت

قبل از رزرو کلاس، ممکن است بخواهید از معلم منتخب خود سؤالاتی در مورد منابع تدریس، روش های تدریس و غیره بپرسید. در این صورت می توانید با ارسال پیام با آنها ارتباط برقرار کنید. به نمایه اصلی بروید و روی دکمه کلیک کنید پیام به مربیمی توانید با او ارتباط برقرار کنید.

چندین جلسه را همزمان رزرو کنید

هر زبان آموز این امکان را دارد که کلاس های یک، پنج، ده جلسه ای را رزرو کند. اکثر مربیان برای افرادی که چندین جلسه را به طور همزمان رزرو می کنند، تخفیف می دهند و شما می توانید با هزینه اندکی کلاس های بیشتری را رزرو کنید..

اگر می خواهید کلاس های پنج یا ده جلسه ای رزرو کنید، این ویژگی برای موکول کردن برخی از جلسات شما به زمان دیگری ارائه شده است..

برنامه کلاس را تغییر دهید

گاهی اوقات می توانید کلاس خود را برنامه ریزی کنید و سپس به دلایل شخصی ممکن است نتوانید در کلاس شرکت کنید.. در صورت مواجه شدن با این مشکل در موسسات آموزش زبان، قطعا درس خود را به طور کامل از دست خواهید داد، اما در پلتفرم های تاکی این امکان وجود دارد که زمان نوبت خود را با توافق قبلی استاد تغییر داده و آن را به یک روز یا ساعت دیگر موکول کنید..

  طرز تهیه حلوا مخصوص ماه مبارک رمضان - خبر زنده

برای رزرو کلاس آنلاین پرداخت کنید

پس از رزرو دوره خصوصی زبان برای پرداخت هزینه مربوطه به سایت تاکی متصل خواهید شد..
شما همچنین می توانید با کیف پول خود پرداخت کنید. می توانید کیف پول خود را شارژ کنید و هنگام رزرو کلاس به راحتی هزینه آن را پرداخت کنید.

امکان لغو کلاس

پلتفرم های تاکی این قابلیت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند 12 کلاس خود را یک ساعت قبل از کلاس لغو کنید. امکان لغو زمان به موقع 12 زمان تا شروع کلاس برای شما در نظر گرفته شده است اما درصد کمی به عنوان انصراف از ارزش رزرو کلاس کسر می شود و مابقی در کیف پول شما قرار می گیرد..

تغییر کاپیتان در صورت نارضایتی

همانطور که در بالا ذکر شد با ویژگی هایی مانند پیام به مربیو کلاس آزمایشی رزرو کنیدشما شرایط شناخت معلم را خواهید داشت. با این حال، پس از رزرو کلاس برای چند جلسه، ممکن است به دلیل نیاز خود از شیوه تدریس استاد راضی نباشید و بخواهید با معلم دیگری کلاس رزرو کنید.. شما به راحتی می توانید این کار را در تاکی انجام دهید.

بدون وقفه در کلاس

یکی از دغدغه‌های زبان‌آموزانی که برای آموزش زبان‌های خارجی به موسسات و آموزشگاه‌ها مراجعه می‌کنند، این است که دوره طبق روالی که برنامه‌ریزی می‌کنند، نباشد.. دلایل مختلفی مانند تعطیلات، تعداد دانش آموزان به حد نصاب نرسیده و … همگی روند کلاس را مختل می کنند.. در پلتفرم های تاکی این مشکلات را نخواهید داشت. حتی در ایام تعطیل می توانید به راحتی کلاس را با برنامه دلخواه رزرو کنید.

یادگیری زبان های خارجی بر روی پلت فرم HiTalkiتاکی یک گزینه عالی برای افرادی است که به دلیل کار یا تحصیل زمان کافی برای شرکت در دوره های آموزشی شرکتی را ندارند.. همچنین افرادی که علاقه زیادی به یادگیری زبان های خارجی دارند اما شرایط مناسب برای دسترسی به اساتید مجرب را ندارند می توانند از پلتفرم های تاکی استفاده کنند.. در پایان به اطلاع می رسانیم که پلتفرم های تاکی با خدمات و امکاناتی که برای زبان آموزان و مدرسین در نظر گرفته شده است در تلاش هستند تا ارتباطی با کیفیت بین آنها برقرار کنند تا طرفین با آرامش کامل به هدف خود برسند..

دیدگاهتان را بنویسید