چرا استقلال را برای بازی با الهلال در نظر نگرفتی؟ / از هیچکس تعارف نداریم

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی، سرمربی آبی پوشان پایتخت درباره برنامه امروز (جمعه) ورزش، مردم و مناظره اظهار کرد: پیش از این تیم استقلال مجبور شده بود در آزادی با الهلال بازی نکند. استادیوم آن موقع هیچکس نگران هواداران استقلال نبود؟ تیم من به عنوان تیم اول به عربستان صعود کرد، اما آقایان فدراسیون و سازمان لیگ الهلال را نتوانستند به تهران بیاورند، بعد می گویند احترام به حقوق باشگاه ها؟

وی ادامه داد: بدتر از آن این است که حتی در دبی هم نتوانستیم جلوی تماشاگران با الهلال بازی کنیم! ! در آن زمان آقای درودگر گفت الهلال با چهار قهرمانی پرافتخارترین تیم آسیا است. خب مشخص است که با این میزان عرضه و شایستگی، الهلال باید قهرمان شود. آقایان چرا سه ماه پیش به فکر آبروی استقلال و فوتبال ایران نبودند؟!

سرمربی آبی ها درباره تبلیغات محیطی و محرومیت بازیکنان خارجی استقلال در دیدار مقابل استقلال گفت: می شنوم که برخی از کارکنان فدراسیون و سازمان لیگ طوری صحبت می کنند که انگار از باشگاه جدا شده ام و دنبال کار هستم. گل گهر. این آقایان بدانند که تبلیغات محیطی جدید اولین قدم ماست. مرحله بعدی حق محتوای تصویری باشگاه استقلال است. من می خواهم باشگاه زودتر در مقابل این طبیعی ایستادگی کند. از آقای آجورلو و بنده گرفته تا هر هوادار استقلالی در دنیا، هیچ تعارف و شوخی با هیچکس در مورد حقوق مسلم این باشگاه نداریم. برداشت من از مناظره و صحبت های این چند روز اخیر این است که آقایان با استقلال لجبازی می کنند. حرفه ای ها پاسخ دهید حق پخش تلویزیونی چه شد؟ در مورد ماجرای گل گهر هم باید بگویم که علاوه بر انگیزه انتقام از تبلیغات محیطی، پشت این ماجرا اصرار دوستشان نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید