پرسپولیس صنعت نفت را شکست داد

 پرسپولیس

انجمن 24- پرسپولیس در آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر ایران از ساعت 18 در حضور تماشاگران خود به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که این دیدار با یک گل به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

میلاد سرلک در دقیقه 72 برای پرسپولیس گلزنی کرد. یکی از صحنه های جنجالی این بازی تیراندازی به مهدی عبدی است که داور او را ندید و صدای معترض پرسپولیس بلند شد.

مهم ترین اتفاق در این دیدار را باید بازگشت تماشاگران پرسپولیس به ورزشگاه دانست که پس از 21 ماه بالاخره توانستند بازی تیم محبوب خود را از نزدیک و روی سکوهای ورزشگاه آزادی تماشا کنند و شاهد پیروزی پرسپولیس باشند.

تیم گل محمدی پس از سه هفته ناکامی در نهایت با پیروزی و کسب 11 امتیاز به جمع تیم های برتر جدول پیوست و در رده چهارم جدول قرار گرفت. همچنین صنعت نفت آبادان با هدایت منصوریان با 4 امتیاز در رده آخر قرار گرفت.

نیمه اول

پرسپولیس در دقیقه پنجم اولین موقعیت بازی را ایجاد کرد که وحید امیری قبل از رسیدن به عیسی القطر توسط امید خالدی به محوطه جریمه فرستاد.

در دقیقه 29 مهدی ترابی در محوطه جریمه صنعت نفت و مقابل محمد طیبی سقوط کرد.

نیمه دوم

در دقیقه 48 تیم القطر به طور اتفاقی پیش افتاد اما تعلل او باعث شد مدافع صنعت نفت دستش را دراز کند و توپش را لمس کند. تیم القطری در دقیقه 54 پیش افتاد که ضربه سر او دو بار توسط گوهری مهار شد.


بیشتر بخوانید: غیبت احتمالی دو ستاره پرسپولیس مقابل نفت


در دقیقه 67 شوت مهدی عبدی از داخل محوطه جریمه به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به گل رسید اما داور این صحنه را ندید و دستور داد تا بازی در این صحنه آتش سالم سرخپوشان را به آتش بکشد.

گل: در دقیقه 72 میلاد سرلک با ضربه ای از زاویه بسته با برخورد به پاهای میثم تهی داست وارد دروازه صنعت نفت آبادان شد و تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی رضایت داشتند.

در دقیقه 85 پاس برگشتی بازیکنان پرسپولیس به زیر پای حامد لاک رفت و در آستانه ورود به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه علی نعمتی توپ را از زیر پای شروین بزرگ گرفت و بخت توپ را در آغوش گرفت. او برای دقایقی بر اثر برخورد پایش به دیرک مجروح شد تا اشتباه مرگبار او خوشبختانه به تصادف تبدیل نشد.

در وقت های تلف شده بازی، صنعت نفت موقعیتی تک به تک داشت که ضربه شروین بزرگ را حامد لاک مهار کرد تا اشتباه قبلی خود توسط این دروازه بان جبران شود.

تیم پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (مهدی عبدی 65)، میلاد سرلک، احسان پهلوان (کمال کامیابی نیا 26)، مهدی ترابی (کارت زرد)، وحید امیرسا امی، اومی.

تیم نفت آبادان: احمد گوهری (کارت زرد)، محمد بختیاری، حکیم نصاری، شروین بزرگ، طالب ریکانی، امید خالدی، امید حامدی، میثم تحیدست، محمد طیبی، مهدی حنفی، امیرحسین فرهادی.

دیدگاهتان را بنویسید