پایین بودن سن ازدواج در سیستان و بلوچستان کارگروه خاصی را می طلبد

به گزارش ایسنا، سجادی در نشست ستاد جوانان در سیستان و بلوچستان افزود: این استان بیشترین ازدواج و کمترین طلاق را دارد که در حوزه جوانان آمار ارزشمندی است اما در حوزه جوانان. پایین بودن سن ازدواج باید اقدامات لازم انجام شود.

وی از تشکیل کارگروه تخصصی تکمیل پروژه های نیمه تمام در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: در این کارگروه که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان در سال 1396 برگزار می شود حضور دارم. هر منطقه با رایزنی و فوریت در دستور کار است و به دنبال اجرا، تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها در استان ها خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در سیستان و بلوچستان طی یک دهه اخیر پروژه های ورزشی زیادی راه اندازی شده که اجرای آنها وظیفه ورزش و جوانان است که باید با برنامه ریزی های انجام شده در اسرع وقت اجرایی شود. “

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین رویدادهای سیستان و بلوچستان ورزش های آبی، ورزش های آبی و گردشگری است، گفت: رویدادهای زیبای دریایی بسیاری در این استان می تواند رخ دهد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از مهم ترین اتفاقات ورزش قهرمانی است که هم برای فرد و هم برای مردم مهم و باعث افتخار است.

وی با اشاره به هفته بسیج گفت: ورزش و بسیج دارای ویژگی های مشترکی هستند که مهمترین آنها جوانی و جوانی است که می تواند آنها را در غلبه بر مشکلات مختلف یاری دهد.

سجادی تاکید کرد: جوانی و جوانی از ویژگی های ورزش و بسیج است و با آن روحیه می توان بر مشکلات فائق آمد.

  1401 تقویم / تعطیلات و مناسبت ها

وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان چشم و چراغ کشور هستند و اگر بخواهیم به مسائل فرهنگی جوانان بپردازیم باید فرهنگ کهن کشورمان را جدی بگیریم.

وی افزود: خوشحالم که در هفته بسیح توانستیم در خدمت جوانان عزیز سیستان و بلوچستان باشیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: مسئولان استانی برای جامعه ورزش و جوانان این استان زحمت زیادی می کشند و دغدغه آنها مشکلات جوانان است و نمایندگان این استان در مجلس همواره در ارتباط هستند و برای رفع موانع گام بر می دارند. مشکلات جامعه ورزش و جوانان

وی خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی است که گویش، پوشش سنتی و مهمان نوازی و اصالت بی نظیر خود را همچنان حفظ کرده است که اتفاق بسیار بزرگی است.

سجادی گفت: وجود اسطوره ها و بزرگان فراوان در این دیار و همچنین زبان، گویش و حفظ سنت ها باعث ماندگاری فرهنگ غنی ایرانی در سیستان و بلوچستان شده است. اگر بخواهیم مشکلات فرهنگی جوانان را ردیابی کنیم باید فرهنگ کهن ایران را جدی بگیریم. ما باید به هر مکان و رشته ای که مربوط به ورزش و جوانان است، اول از همه بحث فرهنگ اصیل ایرانی را نگاه کنیم و آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی تاکید کرد: باید به ورزشکاران و جوانان خود توصیه کنیم که در زندگی دچار مشکل و سردرگمی نشوند. باید مراکز مشاوره جوانان ایجاد شود، گام دوم یکی از اسناد و معیارهای مهم ماست و باید اهداف این نظر محقق شود و از جوانان در اداره کشور استفاده کنیم.

وی گفت: هدف ما در معاونت جوانان استفاده بهینه از سیمان است و اینکه 3700 سیمان در کشور وجود دارد اتفاق خوبی است اما باید طبق برنامه از این سیمان ها برای توسعه کشور استفاده کنیم.

  حفاری ها با انریکه مورا در بروکسل دیدار کردند

دیدگاهتان را بنویسید