پاسخ سخنگوی شورای شهر به انتصابات در شهرداری تهران

پاسخ سخنگوی شورای شهر به انتصابات در شهرداری تهران

انجمن 24 –«علیرضا نادعلی» سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به انتظار مدیران شهری برای رفع مشکلات و نتیجه اقدامات کارکنان، گفت: گروهی که در دولت سر کار آمدند، شهرداری و. .. هرکسی کار خودش را می کند که ممکن است اوضاع یکسان نباشد، اما این داستانی است که همه می دانیم صدمات زیادی به حقوق بشر یا عدم پیشرفت در حل مشکلات «حزب گرایی» می زند.

وی ادامه داد: آنچه می تواند تسکین درد را درمان کند هم افزایی و با هم بودن است. در کنار هم بودن را کمپینگ می گویند و چندین وسیله با هم در یک موضوع کار می کنند. ما واقعاً به آن نیاز داریم. درست است که بعد از مدتی که اردوها تشکیل می شود، رسانه ها باید کمک کنند و مردم از ما می خواهند که منتظر نشستن در کنار هم نباشیم، می خواهیم راه حلی را ببینیم و اتفاقی در زندگی مردم بیفتد.

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به اینکه پس از گذشت بیش از صد روز از عمر مدیریت شهری انتظار تغییر وجود دارد، گفت: ممکن است در 100 روز دیگر این اتفاق نیفتد اما دوستان در زمان تشکیل به مردم گزارش دهند. هم افزایی برای اینکه نشان دهید این کار کار می کند و اگر مشکلی وجود دارد آن را برطرف کنید.


بیشتر بخوانید: دعوت به دیدار رئیسی


نادعلی ادامه داد: اگر می‌خواهیم و انتظار داریم در قرارگاه اجتماعی و همه مجموعه‌های وزارت کشور شهرداری و سازمان‌های مردم‌نهاد را با هم متحد کنند، اگر بعد از راه‌اندازی قرارگاه چاره‌ای نداشتیم، باید این موضوع بررسی شود، زیرا در موضوع آسیب ها جامعه ولی فقیه نسبت به آن حساس بوده و از سال 95 همه را به انجام تکالیف در این زمینه دعوت می کنند.

وی افزود: به دلیل اینکه اتفاقات جدیدی در حال رخ دادن است و درخواست هایی از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است، باید به آنها عمل کرده و گزارش دهند. مردم باید تاثیر این آثار را ببینند و از طرفی خود مردم هم باید نقش آفرینی کنند.

وی در واکنش به گرانی ها گفت: شرایط اقتصادی نمی تواند به سرعت اتفاق بیفتد و تعداد عوامل بسیار زیاد است. من از افزایش قیمت یک شبه حمایت نمی کنم، اما نمی توان بعد از سال ها همه چیز را یکباره تنظیم کرد. ما باید امیدوار باشیم، رصد و مطالبه کنیم.

نادعلی همچنین از انتصاب مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خبر داد و در پاسخ به اینکه با وجود اینکه سابقه اجرایی ندارد اما در یکی از حساس ترین مناطق شهری مشغول به کار است گفت: تحصیلات، مهندسی صنایع و فوق لیسانس ایشان را می دانم. درجه در یک این یکی از روندهای حمل و نقل است و در این مورد تشنج وجود دارد. اما نمی دانم خلاصه اجرایی او به کجا مربوط می شود. آنچه از شهرداری انتظار داریم احترام به انسجام حرفه ای دوستان و تجربه آنها در مسئولیتی است که بر عهده می گیرند. دوستان در حال حاضر باید پاسخگوی بررسی رزومه خود در مرکز ارزیابی و آنچه که انجام داده اند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید