ویلاهای منتسب به رئیس جمهور در کشم به فروش می رسد

گفت محمد

انجمن 24-سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد در دیدار با علمای شیعه و سنی در کشم با اشاره به قول مساعد رئیس جمهور برای تحقق مطالبات مردم جزیره گفت: برای تکمیل قشم 280 میلیون یورو نیاز است. پل ایرانی خلیج. توسط یک پیمانکار ایرانی از طریق پالایش نفت گرفته و ساخته شده است.

وی گفت که ویلاهای منتسب به نهاد ریاست جمهوری برای تامین مالی پل خلیج و سایر زیرساخت ها در جزیره کشم فروخته خواهد شد.

مشاور رئیس جمهور با تاکید بر لزوم تامین آب شرب مردم جزیره گفت: 20 هزار مترمکعب آب از آب شیرین کن های خصوصی جزیره خریداری می شود و مابه التفاوت آن توسط دولت پرداخت و در اختیار مردم قرار می گیرد. سازمان منطقه آزاد قشم.


بیشتر بخوانید: رئیسی: مناطق آزاد نباید مرکز واردات بی رویه کالا باشد


محمد از تقویت و توسعه صنعت بانکداری در کشم خبر داد و افزود: این صنعت ارزشمند و ارزشمند خلیج فارس با محدودیت هایی مواجه است که با قول مساعد رئیس جمهور مشکلات توسعه آن برطرف خواهد شد.

وی افزود: با واگذاری بخشی از سهام کشتیرانی جمهوری اسلامی به مناطق آزاد و افزایش سهم این منطقه به بیش از 50 درصد، این بخش ها تکمیل و این صنعت رونق خواهد گرفت.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد ادامه داد: در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کشم و کیش از سال 1396 2 هزار و 300 دستگاه خودرو توقیفی در مناطق آزاد توزیع می شود.

محمد گفت: به زودی موضوع حاکمیت دوگانه کشم حل خواهد شد و کل جزیره به منطقه آزاد تبدیل خواهد شد.

  کشف ۱۵۰۰ کیلوگرم تریاک از دو منزل مسکونی!

وی گفت: مدیریت و حکمرانی در مناطق آزاد باید زیر نظر مدیرعامل سازمان مناطق آزاد باشد و سایر فعالیت ها خلاف قانون است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه نمی توان پشت درهای بسته و بدون آشنایی با مشکلات مردم به درستی مدیریت کرد. وی از رئیس منطقه آزاد قشم خواست مبارزه با آدم خواری و تغییر مدیران را به صورت فوری در دستور کار قرار دهد که اکثر آنها ناراضی هستند.

محمد جذب نیروهای بومی در مناطق آزاد در پروژه های تولیدی و اقتصادی هر منطقه را از اولویت های کاری دانست و افزود: باید تدابیری اندیشیده شود تا تمامی فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در مناطق آزاد، استفاده از نیروهای بومی را مورد توجه قرار دهد. دستور کار. اد.”

وی افزود: تقویت حوزه فنی و حرفه ای جزیره زیبای کشم به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص برای فعالیت در پروژه های اقتصادی در این منطقه آزاد می تواند به ایجاد اشتغال پایدار در این جزیره کمک کند.

مشاور رئیس جمهور همچنین گفت: کشم نمونه بارز همزیستی ادیان است و امروز در کشور الگو شده است.

محمدی ادامه داد: وحدت بین مذاهبی که راحیل به دنبال آن بودم در کشم به خوبی برقرار شد و در حالی که دشمن از اختلافات بین سنی و شیعه سوء استفاده می کند این همزیستی نقشه دشمن را خنثی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید