ورود چرخ های مترو / خرید تجهیزات کنترل کیفیت هوا – خبر زنده

وی با بیان اینکه شرکت مدیریت مترو درخواست خرید 2000 دستگاه دوچرخه را داشته است، گفت: شرکت سرمایه گذاری این شهر دو مناقصه عمومی برای خرید 2000 دستگاه دوچرخه مورد نیاز مترو برگزار کرده که نسبت به خریدهای قبلی به طور میانگین 35 درصد کاهش قیمت داشته است. یعنی کاهش قیمت 27 میلیارد تومانی به صورت مستقیم ایجاد شد و بر این اساس برنده مناقصه مشخص شد.

فلا با تاکید بر اینکه 62 میلیارد تن فولاد برای 2000 دوچرخه هزینه شده است، گفت: در حال حاضر 900 دوچرخه در دو تیپ مختلف و در سه قسمت مجزا علیرغم تحریم های سرکوبگرانه وارد کشور شده که نیمی از آنها ترخیص و تحویل عملیاتی شده است. شرکت و بقیه در هفته های آینده وارد کشور خواهند شد. این در حالی است که با اقدامات انجام شده و تسریع و پرداخت وام های لازم برای پرداخت، اولین محموله حدود 100 روز زودتر از تاریخ عقد وارد کشور شد و سپس تحویل انبار مترو شد.

وی گفت: با توجه به خرید سایر تجهیزات مورد نیاز بهره بردار مترو از قبیل سوزن دوزی، دزدگیر، لوازم یدکی برق و … به تدریج توسط مترو مورد بازدید قرار گرفت و پس از تامین اعتبار و تامین اعتبار مناقصه برگزار شد. همچنین با همکاری شرکت سرمایه گذاری شهر، کالاهای مورد نیاز شرکت کنترل کیفیت هوا از قبیل گازهای کالیبراسیون سنجش آلودگی هوا و به روز رسانی نرم افزار کنترل آلودگی صوتی این شرکت توسط کشورهای اروپایی وارد و تحویل شد.

ورود چرخ های مترو / خرید تجهیزات کنترل کیفیت هوا

ورود چرخ های مترو / خرید تجهیزات کنترل کیفیت هوا

  رافائل گروسی: ایران یک کارگاه جدید در زیرزمین نطنز ساخته است - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید