دسته‌ها
بلاگ

ورود دادگستری فارس در ماجرای هنجارشکنی در بلوار چمران شیراز چه بود/ چه اتفاقی افتاد؟ – خبر زنده

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه این اقدامات ناقض ساختار هویت دینی سومین حرم اهل بیت(ع) و سیمای فرهنگی شیراز است، خطاب به دادستان مرکز استان تاکید کرد: باشید. تلاش کرد.
گفتنی است پس از دستور رئیس قاضی استان فارس، دادستان شیراز از طرح شکایت در این خصوص و تحقیقات از تعدادی از شرکت کنندگان در تجمع خبر داد.
سید مصطفی بحرینی افزود: پنج نفر از عاملان اصلی پس از شناسایی دستگیر شدند.
بر اساس این گزارش، دو روز پیش تجمع گسترده اسکیت بازان در شیراز با هنجارشکنی و گشایش حجاب همراه بود که اعتراض خیل عظیمی از مردم متدین و محترم شیراز را برانگیخت.

ورود دادگستری فارس در ماجرای هنجارشکنی در بلوار چمران شیراز چه بود/ چه شد؟

به گزارش ایرنا، ساعت 17 روز سه شنبه 30 خرداد 1401، برنامه ای به نام روز جهانی اسکیت بورد در محل همایش این شهر برگزار شد که در آن تعداد قابل توجهی از نوجوانان و بانوان جوان بدون حجاب شرکت کردند که برخی از آنها غیرعادی بودند. لباس در این برنامه شرکت کردند.

در پی انتشار این تصاویر و جریحه دار شدن شعور دینی، تجمع و راهپیمایی با عنوان حامیان حضرت عفت، اهتمام و حجاب در شیراز در واکنش به تقویت موازین اخلاقی و فرهنگی در سومین روز جمعه برگزار می شود. حریم اهل بیت(ع) و الزام از دستگاه های متولی فرهنگ باید انجام شود.
این راهپیمایی در سومین جمعه تیرماه بعد از اقامه نماز جمعه از شبستان امام خمینی (ره) در حرم شاهچراگ (ع) برگزار می شود.
بلوار شهید چمران یکی از مهم ترین بلوارهای شیراز است که از نظر جغرافیایی در شمال غربی شهر واقع شده است و این بلوار پل معالی آباد را به شمال شهر وصل می کند، یعنی. به عنوان یک کمربند در قسمت غربی شهر. طبیعت زیبا و هوای مطبوع در این بلوار آن را به مکانی برای پیاده روی و تفریح ​​تبدیل کرده است.
تبلیغات برنامه روز جهانی اسکیت بورد در شیراز شامل نشان سه برگزارکننده است که تاکنون نسبت به این رویداد واکنشی نشان نداده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل