وجود غده خوش خیم در روده بایدن

به گزارش فارس، یکی از پزشکان کاخ سفید در نامه ای که روز گذشته (چهارشنبه) منتشر کرد، گفت: پولیپی که هفته گذشته در جریان کولونوسکوپی از بدن جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا خارج شد، ضایعه ای خوش خیم و با رشد آهسته است. اما به نظر می رسد که این یک ضایعه پیش سرطانی است که در حال حاضر نیازی به اقدام بیشتری ندارد.

به گزارش سی تی وی نیوز، دکتر کوین اوکانر روز سه شنبه در نامه ای نوشت: «این پولیپ به عنوان «آدنوم لوله ای» (تومور خوش خیمی که از بافت غدد منشا می گیرد) شناسایی شده است که شبیه آدنوم است. او در سال 2008 از بایدن برکنار شد.

دکتر کاخ سفید ادامه داد که نظارت و مراقبت های معمول توصیه می شود و بایدن باید در 7 تا 10 سال یک کولونوسکوپی جدید انجام دهد.

بر اساس این گزارش، بایدن جمعه گذشته (28 نوامبر) برای انجام کولونوسکوپی به طور موقت قدرت را به معاون خود، کامالا هریس، منتقل کرد و او را به اولین زنی در تاریخ آمریکا تبدیل کرد که به ریاست جمهوری رسید.

علاوه بر کولونوسکوپی، بایدن تحت معاینه فیزیکی قرار گرفت و اوکانر روز جمعه گفت که رئیس جمهور “سالم و قوی” است و آماده است تا ریاست جمهوری را بر عهده بگیرد.

بایدن، 79 ساله، مسن ترین مردی است که رئیس جمهور ایالات متحده شده است، که منجر به علاقه شدید به سلامت و رفاه او شده است.

دیدگاهتان را بنویسید