واکنش یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم به شناسایی صداو سیما در خصوص کتمان ورود کرونا به کشور در آذرماه 98.

واکنش شهروز برزگر به اعتراف صداوسیما به اپیدمی تاج

انجمن 24- در فوریه 2017، مقامات دولتی بارها ورود تاج به کشور را تکذیب کردند. تکذیب ها تا پایان این ماه ادامه داشت.

مسئولان و مسئولان همزمان با ایستادن در مقابل دوربین صداوسیما، بارها هرگونه خبری مبنی بر ورود کرونا به کشور را شایعه و تحت تاثیر فضای مجازی تلقی کردند. اما حالا رسانه ملی که تا اوایل اسفندماه در برنامه های خود وجود کرونا را به سخره می گرفت، با پخش مستندی با عنوان «نماینده حسادت» صراحتاً اذعان کرد که ویروس کرونا از آذرماه وارد کشور شده است و همه مسئولان از این موضوع مطلع بودند. مورد!

شهروز برزگر نماینده مردم در مجلس دهم در این خصوص معتقد است که نباید دنبال مقصر بگردیم و ماجرای تاج را پیچیده نکنیم! آیا به عنوان نماینده مجلس دهم گزارشی مبنی بر ورود تاج به کشور دریافت کردید؟» آیا شغلی دارید؟ چرا شرایط را پیچیده کنیم؟


بیشتر بخوانید: کنترل کرونا با جیب خالی


وی با اشاره به اینکه خودش هم اکنون یکی از نزدیکانش در ارتباط با ولیعهد است، افزود: مطمئن باشید مسئولان کشور خیلی بیشتر از من و شما احساس مسئولیت می کنند. بالاخره یک فاجعه رخ می دهد. ببینید وضعیت سایر کشورهای به اصطلاح پیشرفته چگونه است! همان کشورهایی که از فناوری تنفس می کنند مشمول این موضوع می شوند. اینکه ما به دنبال مقصر پرونده هستیم. اصلا درست نیست. این سوال درستی نیست که مجرم را تحت تعقیب قرار دهیم. ما باید پاسخی برای چگونگی انجام این کار پیدا کنیم. وضعیت اولیه

برزگر همچنین در واکنش به مستندی که صداوسیما در آن به صراحت از ورود ویروس کرونا در آذرماه خبر داده بود، گفت: فلانی الان کار اشتباهی کرده است. دلیلی برای این کار وجود ندارد.» بالاخره اتفاقی افتاده است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این مخمصه رهایی پیدا کنیم و از این بحرانی که تمام دنیا با آن دست به گریبان است بگذریم. حالا یک نفر یا سازمانی چیزی به من گفته که من مجبور نیستم جواب بدهم یا تایید یا تکذیب کنم! خلاصه می کنم و کاری ندارم جایی گفته یا باید انگشت گناه را به سمت فلان یا رادیو بلند کنم و بگویم که اگر زودتر می گفت این وضعیت پیش نمی آمد! مدیریت بحران این نیست که به دنبال مقصر و به اصطلاح خودمان باشیم، باید به دنبال کنترل اوضاع باشیم. فکر نمی‌کنم کسی در این دنیا از این کار لذت ببرد، زیرا این یک خطر برای زندگی همه است.

دیدگاهتان را بنویسید