دسته‌ها
بلاگ

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات رژیم صهیونیستی – خبر زنده

به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری مشترک با همتای ترکیه ای خود در آنکارا، اتهامات و ادعاهای بی اساس وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی را مضحک توصیف کرد و آن را در چارچوب سناریوی از پیش طراحی شده تخریب روابط بین دو کشور دانست. دو کشور مسلمان . . این بخشی از توطئه تل آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از موضوع فلسطین و اقدامات تروریستی رژیم در قتل و خرابکاری کودکان تلقی می شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: متأسفانه از حدود یک هفته پیش عملیات روانی برای درگیر کردن رسانه ها در سناریوهای ساختگی و با استفاده از اطلاعات نادرست و هدفمند برای فراهم کردن زمینه برای سناریوی فرافکنی وزیر خارجه اسرائیل آغاز شد.

حاتب زاده افزود: همسایه ما ترکیه به خوبی از ادعاهای بی اساس رژیم تروریستی دروغین و صهیونیستی آگاه است و انتظار نمی رود در مقابل این اتهامات تفرقه انگیز سکوت کند. این حالت بارها نشان می دهد که چقدر غیر قابل اعتماد است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترور و خرابکاری رژیم صهیونیستی همواره قاطعانه، مقتدرانه و بدون به خطر انداختن امنیت شهروندان عادی و سایر کشورها خواهد بود، گفت: خودش هم معتقد نیست. حتی اگر به نظر می رسد که احزاب بر اساس مصلحت گذرا تظاهرات حمایتی داشته باشند، اما در واقع می دانند که با چه رژیم خطرناکی روبرو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل