واکنش تند باشگاه پرسپولیس به اظهارات خاموش

پرسپولیس تهران

انجمن 24-باشگاه پرسپولیس در اولین بیانیه رسمی خود از زمان تشکیل تیم مدیریتی جدید، به اظهارات محمدرضا ساکت واکنش نشان داد و اعلام کرد که او از پرسپولیس ناراضی است. ساکت گفت: ستاره لوگوی پرسپولیس که قرمزها برای 10 عنوان قهرمانی لیگ برتر به لوگوی آن اضافه کردند، توسط باشگاه سپاهان شناسایی نمی شود.

پرسپولیس با استناد به اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر اعتراض سروش رفیعی، شهریار مغانلو و فرشاد احمدزاده به عکس خود بر روی پوستر لوگوی سپاهان در بیانیه ای اعلام کرد: ماجرای بازی در پرسپولیس مطرح شد. یادآور می شویم که اعضای تیم فوتبال سپاهان طبق اخبار خبرگزاری ها نسبت به این موضوع اعتراض جدی داشتند و باز هم عوامل این تیم آن را غیرحرفه ای و نادرست خواندند.

سرخ ها به مناسبت این اظهارات بی صدا ادامه دادند: قابل ردیابی است.

در این رابطه بخوانید:

بی صدا: به استقلال و پرسپولیس تنفس مصنوعی ندهید!

پرسپولیس این اظهارات را ساکت خواند و گفت: مدیرعامل سپاهان در دفاع از آنچه که می توان آن را رفتار تنفرآمیز نسبت به پرسپولیس نامید، به نبود مقررات برای قرار دادن ستاره روی لوگوی پرسپولیس اشاره کرد و این در حالی است که این تابلو با ستاره در ثبت شرکت ها و ثبت علامت تجاری به ثبت رسمی رسیده است.

قرمزها تغییرات لوگوی خود را تایید کردند و نوشتند: این لوگو با تمام اجزای آن مورد تایید فدراسیون، سازمان لیگ و کنفدراسیون آسیاست.


بیشتر بخوانید: گل محمدی: این حجم از مشکلات در تیم ما قابل تحمل نیست


باشگاه پرسپولیس سوالی از مدیرعامل سپاهان نوشت و نوشت: چطور آقای ساکت ادعا می کند باشگاهش یک حرفه است اما اصل ساده و ابتدایی حرفه ای را رعایت نمی کند که به لوگوی باشگاه دیگری که نماد اصلی اوست احترام بگذارد. هویت ؟! آیا پیگیری یکسری هواداران زشتی که در چند سال اخیر مقابل پرسپولیس بوده اند نشان از حرفه ای بودن آنها دارد؟! باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر عذرخواهی رسمی این باشگاه و مدیرعامل آن به صورت جداگانه است.

پایان این بیانیه طعنه آمیز از اوج گیری درخشش سپاهان در دهه 1380 است: امیدواریم فوتبال ایران به فضای احترام و تمرین متقابل تبدیل شود که در اوایل دهه 80 با آمدن عده ای رواج پیدا کرد و اقدامات آنها از بین برود. توسط این فوتبال در پایان تاکید می شود باشگاه پرسپولیس با جدیت برای حفظ حقوق معنوی باشگاه، اعضای تیم و هواداران محترم تلاش خواهد کرد و قدم کوتاهی در این راه برنخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید