دسته‌ها
بلاگ

واحد ویژه به دنبال رضایت مدیریت است – خبر زنده

واحد ویژه به دنبال رضایت مدیریت است

 – خبر زنده

انجمن 24- سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونین و افسران ویژه نیروی انتظامی سراسر کشور که میزبان ارتباط زنده تصویری بود، گفت: متاسفانه سال گذشته تعدادی از همکاران عزیز را از دست دادیم و در پایان سال با شهادت شهید احسان پای “خسته” که برای تامین نظم و امنیت ملت شریف ایران جام شهادت نوشید، پرونده 1400 به پایان رسید، امیدواریم بتوانیم تداوم خوبی بر شخصیت شهدای عزیزمان در جدید باشیم. سال

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی با اشاره به عزم جدی یگان ویژه در سال 1401 برای تحقق اهداف نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی گفت: ماموریت ها را برای سال جدید آماده کنید امیدواریم وظایف و ماموریت های خود را به خوبی انجام دهیم. .

سردار کرمی با اشاره به اینکه طی یک دهه گذشته مسیر یگان ویژه در همه عرصه ها مسیر افتخارآفرینی بوده است، گفت: برای رسیدن به این مهم یگان های ویژه انتظامی با استعانت از حضرت حق تمامی همکاران در یگان ویژه موفق شدند به پلیس تراز انقلاب اسلامی مراجعه کنید.

وی گفت: در سال جدید با برنامه ریزی کامل برای تحقق مطالبات رهبری در گام دوم انقلاب مانند سال های گذشته باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به قله موفقیت به ویژه دستیابی به بالاترین اهداف انجام دهیم. پلیس تراز انقلاب اسلامی.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم در سال 1401 بتوانیم گام های موثر و آینده نگر در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم برداریم. خوب عمل کنیم و رضایت امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران اسلامی را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل