نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی تدارکاتی انجام دهیم/ بابت آخرین افشاگری ها متاسفم! – خبر زنده

به گزارش فارس، میرشاد ماجدی بعد از فینال جام حذفی چه وعده هایی برای آماده سازی خوب تیم ملی می دهد، گفت: بحث قول و قرار نیست. ما باید با واقعیت ها زندگی کنیم. واقعیت این است که تدارکات نیازمند منابع مالی است که ما به دنبال آن هستیم تا بتوانیم این منابع را به فدراسیون تزریق کنیم. با خیلی ها صحبت می کنیم. دوم بازی های تدارکاتی است. واقعا نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم.

وی افزود: تیم های کمی هستند که بتوانیم با آنها بازی دوستانه انجام دهیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین تحویل را ببینیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه بازی با نیوزلند فینال محسوب می شود، گفت: خیر، این دیدار در دستور کار ما قرار دارد. خدا نکنه با یکی دو تیم بیشتر مشورت کنیم.

مجیدی درباره بازی مقابل آرژانتین گفت: صحبتی از این دیدار نشد.

وی درباره دیدار مقابل کانادا در قطر گفت: در حال مذاکره برای این بازی ها هستیم. به قرارداد ختم نمی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نامه فیفا گفت: نامه فیفا رسیده، پاسخ داده ایم. خدا کنه مشکلی پیش نیاد. این نامه برای موضوعات مطرح شده است. در رابطه با کارگروه زنان نیز از شفاف بودن انتخابات رهبران تشکر کردند و گفتند که باید کارگروهی برای تصمیم گیری در مورد زنان تشکیل شود.

مجیدی در خصوص آخرین افشاگری ها گفت: واقعا برای این افشاگری ها متاسفم. صد در صد میگم اما اتفاقی افتاد و ما باید جلوی آن را بگیریم.

وی در خصوص اینکه پاداش ها در هیات مدیره تایید شده است، گفت: همه تایید شده اند.

  جزئیات جدید نهایی شدن رتبه بندی معلمان در مجلس

دیدگاهتان را بنویسید