منشی باید به خاطر بی احترامی در مجمع کشتی پاسخگو باشد – خبر زنده

به گزارش ایسنا، مجید شهیدی روز شنبه چهارم تیرماه در مجمع عمومی فدراسیون کشتی با انتقاد از برخورد رئیس فدراسیون کشتی با معاون ورزش قهرمانی این وزارتخانه، گفت: اخلاق بالاترین ارزش را در مدیریت سازمانی و فردی دارد. روابط «متاسفانه رفتارها و برخوردهایی که در جلسه فدراسیون کشتی رخ داد کمتر رفتار اخلاقی و اخلاقی داشت و قطعا محکوم است.

وی افزود: قطعاً شایسته مدیریت ورزش در جمهوری اسلامی ایران نیست که رئیس جوان یک فدراسیون ورزشی بدون توجه به وضعیت تشکیلاتی و سنی اش، ارزش های اخلاقی را به صورت شعاری زیر سؤال می برد. متأسفانه آنچه به معنای واقعی رخ داده، فاجعه و اسراف است که به هر نحوی بدون تکیه بر رفتار قهرمانانه و صرفاً برای رسیدن به مقصود صورت گرفته است. موضوعی که تا به حال در ورزش کشور دیده نشده و قطعاً مورد نکوهش قرار نگرفته است.

شهیدی ادامه داد: آقای دبیر باید بداند که توجه به اخلاق و شئونات اخلاقی یکی از مهمترین عوامل حاکم بر هر حکومتی به ویژه در دولت ملت سیزدهم است. اینکه رئیس فدراسیون کشتی که همیشه در رأس فرهنگ و منش پهلوانی انسانی و اسلامی بوده است، بدون توجه به سن و سالش به عنوان معاون وزیر ورزش این گونه رفتار و صحبت کرده است، قطعاً بی احترامی ماست. شخصیت و اخلاق مسئول بی احترامی انجام شده است.

مدیرکل ورزش وزارت ورزش گفت: متاسفانه سطح رفتارها موجه و تدافعی نیست و امیدوارم علیرضا دبیر به نوعی در صدد جبران این اتفاق تلخ باشد. حداقل به عنوان رئیس یک فدراسیون کشتی نشان داده که اخلاق برایش مهمتر از هر موضوع و چالش مدیریتی دیگری است.

  سردار کعانی با مقتدی صدر دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید