منتظر یخبندان تهران باشید

منتظر یخبندان تهران باشید

انجمن 24- بر اساس پیش بینی ها و نقشه های هواشناسی، هوای استان تهران امروز (اول دی) تا ظهر فردا (دوم دی) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و امشب و فردا در مناطق پر ترافیک گاهی گرد و غبار محلی پیش بینی می شود.

از بعدازظهر فردا (دوم دی) با نفوذ سامانه سرد بارانی، افزایش تدریجی ابر در روستاها و از فردا شب تا شنبه (14 دی) در ساعات جداگانه بارش برف، گاهی مه و کولاک در مناطق شمالی به ویژه در ارتفاعات و شیب ها با کاهش محسوس دما از 4 تا 8 درجه پیش بینی می شود. در این مدت در سایر نقاط به ویژه در نیمه شمالی و غربی استان مه خفیف و در برخی نقاط بارش برف و باران پراکنده پیش بینی می شود.


بیشتر بخوانید: بارندگی در 16 استان در آخرین روز پاییز


وزش باد نسبتا شدید از ظهر روز جمعه (12 دی ماه) تا بامداد شنبه (14 دی) و در برخی نقاط در مناطق جنوبی و غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود. برای روز یکشنبه (14 دی) آسمان صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از عصر یکشنبه (14 دی) گاهی در مناطق پرتردد گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین‌آباد) با دمای -7 درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (دوم دی) نیمه ابری همراه با غبار محلی و گاهی ابری با حداکثر و کمینه دمای 11 و 2 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان پایتخت در روز بعد (12 آذر) ابری همراه با غبار صبحگاهی و در برخی نقاط مه خفیف و بارش پراکنده باران و وزش باد در بعدازظهر پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین دمای هوا به 10 و 1 درجه سانتی گراد می رسد. آب و هوا .

  محمدرضا گلزار در کنار اسطوره های فوتبال ایران + عکس - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید