منافقین عددی جابه جا نشده اند / هنوز سرشان در آخور بیگانگان است

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به هک شدن صدا و سیما و پخش تصاویر و شعارهای سران منافقین گفت: اما باید بدانند که این اقدامات باعث منفور شدن روزافزون آنها نزد ملت ایران می شود. “

وی با اشاره به اینکه جنایات منافقین بسیار سنگین است و وحشی گری آنها از جنایتکارانی چون صدام بدتر است، خاطرنشان کرد: در پرونده های منافقین جز خیانت و ذبح چیزی نیست. منافقین در ابتدا ادعای انسان دوستی داشتند به همین دلیل گروه خود را سازمان مجاهدین هالک نامیدند، اما در عمل به مردم ایران خیانت کردند و به دشمنان ایران و اسلام پیوستند و در کنار صدام و سران کشورهای استکباری قرار گرفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گروهک منافقین با این اقدامات به دنبال نابودی ملت ایران بودند، اما مردم ما به دلیل مقاومت عمیق و شناخت این جنایتکاران و خائنان هرگز تسلیم نشدند. نیامد. منافقین دست از وحشی گری و خرابکاری برنمی دارند و همچنان در آخور بیگانگان هستند و از سوی آنها تامین مالی می شوند.

کوثری ادامه داد: منافقین هر از چند گاهی با یک سری اقدامات خرابکارانه سعی می کنند بگویند ما زنده ایم و وجود داریم در حالی که با این اقدامات نمی توانند ابراز وجود کنند. استکبار جهانی هم به تعالی منافقین کمک می کند اما منافقین و اربابانشان باید بدانند که نفرت مردم ایران نسبت به آنها روز به روز بیشتر می شود.

وی با تاکید بر اینکه منافقین زیاد نیستند و فقط ابزار بیگانگان هستند، گفت: منافقین آنقدر ناراضی هستند که همیشه از شهری به شهر و از کشوری به کشور دیگر می روند و همیشه آواره می شوند. آنها باید بدانند که به موقع پاسخ قاطع و ضربه محکمی از سوی ایران برای اقدامات اخیرشان دریافت خواهند کرد و ما کاری خواهیم کرد که از کاری که انجام داده اند پشیمان شوند.

  توزیع هوشمند مرغ و تخم مرغ منجمد درب شهروندی از امروز آغاز می شود

دیدگاهتان را بنویسید