مشکل کارت واکسن وزیر بهداشت

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت پس از انتشار عکسی بر روی نقشه واکسن دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توضیحاتی را در شبکه های اجتماعی ارائه کرد.

کارت واکسن وزیر بهداشت

انجمن 24 – محمد هاشمی با بیان اینکه وزیر بهداشت به همراه کادر پزشکی کشور اولین نوبت واکسن اسپوتنیک را در اسفند ماه سال 1389 و نوبت دوم را در فروردین 1389 دریافت کردند، گفت: دومین تزریق وی که در بیمارستان انجام شد در سامانه ثبت نشده است تصحیح شده.

وی ادامه داد: آنچه در برخی رسانه های خارجی در هنگام انتشار عکس کارت واکسیناسیون وزیر بهداشت با شبهاتی مانند “تزریق دوز واکسن توسط کارکنان وزارت بهداشت علیرغم تشویق مردم به واکسیناسیون” منتشر شد. نشان دهنده کینه توزی و جریان هدفمند این رسانه ها برای ایجاد شبهه و از بین بردن آرامش روانی و اعتماد افکار عمومی به کارکنان نظام سلامت کشور و کاهش مشارکت مردم در واکسیناسیون و به خطر انداختن سلامتی است. افراد در جامعه

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت توضیح داد: واکسیناسیون نوه 12 ساله وزیر بهداشت با حضور اصحاب رسانه به منظور انتقال پیام امید و اعتماد به جامعه و افزایش مشارکت مردمی در واکسیناسیون برای حفظ سلامت جامعه و تزریق بیش از 100 میلیون دوز واکسن و ارتباط ستودنی مردم با نظام سلامت کشور به خودی خود پاسخی قاطع به ادعاهای کذب رسانه های بیگانه و بدخواهان ملت است.

دیدگاهتان را بنویسید