مسمومیت 10 دانش آموز در سمیرم

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سمیرم گفت: حساسیت اولیا را درک می کنیم و بابت اتفاقی که افتاده از والدین عذرخواهی می کنیم، در این دوره پرماجرای تاج، اولویت اول مدارس ما سلامت دانش آموزان است.

مسمومیت

انجمن 24- روز گذشته خبری مبنی بر مسمومیت دانش آموزان در شهر سمیرم منتشر و در فضای مجازی منتشر شد که واکنش کاربران فضای مجازی، دانش آموزان و خانواده های آنها را در پی داشت و اکنون مشخص شده دانش آموزان این مدرسه بر اثر آتش سوزی مسموم شده اند. در سلامت کامل هستند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان سمیرم در جمع خبرنگاران با اشاره به این موضوع گفت: مسمومیت غذایی ساده باعث مسمومیت 10 دانش آموز این مدرسه شد که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند و پس از چند ساعت روند درمان بهبود یافت. دانش آموزان تکمیل شدند و به سلامت به آغوش خانواده های خود بازگشتند.


بیشتر بخوانید: مرگ دلخراش یک داماد جدید در شرق تهران


محمد نادری ادامه داد: سهل انگاری ساده عامل این حادثه بوده و در این زمینه تذکرات لازم به کارکنان مدرسه داده شد. ما حساسیت والدین را درک می کنیم و بابت اتفاقی که افتاده از والدین عذرخواهی می کنیم. در این دوره پرماجرای تاج، اولویت اول مدارس ما سلامت دانش آموزان است که با هماهنگی و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان سمیرم به دقت انجام می شود و امیدواریم دیگر شاهد چنین مشکلاتی در جامعه نباشیم. مدارس

وی گفت: در این مدرسه 95 دانش آموز در پایه دوم ابتدایی تحصیل می کنند که 10 نفر از آنها دچار این مسمومیت شده اند. لازم به ذکر است با توجه به پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل نوسازی مدارس، مدارس به طور مرتب چک می شود تا بوفه و آب آشامیدنی مدارس تامین شود.» همچنین تعطیل است.

دیدگاهتان را بنویسید