مسافر مد رانندگان تاکسی را با نقره گرم می کند – خبر زنده

مسافر مد رانندگان تاکسی را با نقره گرم می کند

 – خبر زنده

انجمن 24- سردار حسن مفهمی شهرستانی گفت: پس از چند فقره سرقت از رانندگان تاکسی توسط یک جوان مدرن در اراک، بلافاصله موضوع مورد هدف پلیس این شهر قرار گرفت.

این افسر پلیس افزود: پس از بررسی فنی از کارمندان مالباخته متوجه شدند سارق ابتدا به عنوان مسافر سوار تاکسی شده و پس از جلب اعتماد رانندگان به بهانه اینکه کارت بانکی خود را در منزل جا گذاشته و فاقد آن بوده است. پول برای خرید تجهیزات.» او نیازی به آن ندارد، کارت بانکی آنها را به همراه رمز کارت ها می گیرد و به رانندگان می گوید که در اسرع وقت پس از بازگشت به مقصد، پول دریافتی را همراه با کارت واریز می کند. تعرفه روی حساب آنها

وی ادامه داد: شگرد حرفه ای این سارق جوان این است که پس از گرفتن کارت بانکی رانندگان تاکسی، از یک در وارد یک مرکز خرید می شود و پس از درب دیگر از صحنه جرم فرار می کند که برای رانندگان قابل رویت نیست. “انجام دهید.

یک مقام ارشد انتظامی استان مرکزی گفت: با بررسی سرقت ها هویت اصلی سارق مشخص شد و ماموران کلانتری 18 اراک با رایزنی با مقام قضائی توانستند سارق را دستگیر کنند.

سردار مفهمی شهرستانی در پایان گفت: سارق که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، با پیگیری مستندات قانونی در تحقیقات ماموران انتظامی، در نهایت 3 گوشی موبایل و 200 میلیون ریال وجه نقد در قالب 20 فقره سرقت کرد. دزدی رانندگان تاکسی در شهر اراک و اعتراف به فروش سرقتی به همدست دیگرش.

  آخرین آمار برای تاج

دیدگاهتان را بنویسید