مسابقات ورزشی باید با مخاطب محدود برگزار شود

رئیس جمهور تاکید کرد: با توجه به کاهش چشمگیر تعداد بیماران و مرگ و میر ناشی از ویروس کرون، حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت دقیق رویه های بهداشتی و نظارت مستمر ضروری است.

مسابقات ورزشی باید با مخاطب محدود برگزار شود

انجمن 24- آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت با اشاره به موضوع درخواست مسابقات و نمایشگاه های ورزشی، تاکید کرد: مسابقات و نمایشگاه های ورزشی باید با رعایت دقیق و دقیق رویه های بهداشتی و حضور محدود ذینفعان همراه باشد. وزارتخانه های متولی موظفند با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدامات لازم را در این خصوص به عمل آورند.

رئیس جمهور رعایت اصول بهداشتی در حمل و نقل عمومی را ضروری دانست و گفت: حفظ سلامت مردم در حمل و نقل عمومی به ویژه در مترو و هواپیما اهمیتی دوچندان دارد و برنامه های دستگاه های مسئول در این زمینه باید به گونه ای باشد. را دنبال می کند. که مردم آسیب نبینند.»


بیشتر بخوانید: ویلاهای منتسب به رئیس جمهور در کشم به فروش می رسد


آیت‌الله رئیسی با قدردانی از حمایت‌های مردمی و تلاش‌های همه دست اندرکاران به‌ویژه در حوزه سلامت، گفت: حفظ و بهبود شرایط موجود در حد توان، مستلزم رعایت تمامی مراحل بهداشتی و نظارت دقیق دستگاه‌های ذیربط است. “

رئیسی همچنین بر اطلاع رسانی به موقع مردم تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی در خصوص مسائل تاج و تخت تنها باید از طریق سخنگوی ستاد ملی ولیعهد انجام شود و هیچ فردی نباید عضو ستاد ملی یا کارشناس ستاد ملی باشد. رسانه ها باید با ارائه نظرات شخصی باعث نگرانی جامعه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید