مراکز عرضه غیرمجاز دام در مولانا راه اندازی شده است – خبر زنده

مراکز عرضه غیرمجاز دام در مولانا راه اندازی شده است

 – خبر زنده

انجمن 24- امیر یزدی در مراسم هفته زمین پاک گفت: احساس تعهد به محیط زیست شهری یکی از شاخصه های اصلی جوامع توسعه یافته و یکی از مهمترین اقدامات برای دستیابی به توسعه پایدار است.

یزدی نظافت و حذف آلاینده ها از فضاهای عمومی در دسترس شهروندان را یکی از ماموریت های اولویت دار شهرداری منطقه 12 به عنوان یکی از مناطق مرکزی تهران برشمرد و گفت: سرای خاقت در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت.

وی افزود: به همین منظور طی بازدید از محل با حضور مدیران ارشد شهری، روسای مرکز بهداشت شرق تهران، نماینده دامپزشکی در تهران، نیروی انتظامی و سازمان تعزیرات حکومتی، تصمیم غیربهداشتی ذبح صادر شد. گاو در این مکان.”


بیشتر بخوانید: آغاز خروج اصناف برای انبار و ضایعات از تهران


شهردار تهران با تاکید بر اهمیت مشارکت شهروندان در دستیابی به محیطی ایده آل، گفت: بدون شک تا زمانی که شهروندان به عنوان مالکان اصلی شهر برای حفظ پاکیزگی آن تلاش نکنند، به نتیجه مطلوب در این زمینه نخواهیم رسید. «آموزش مدنی بهترین اقدام برای محیط زیست است.

بر اساس گزارشی که در سایت این شهر منتشر شده است، یزدی ادامه داد: مقرر شد در مدت 24 ساعت مالکان تمامی حیوانات موجود را در محل جمع آوری و محوطه را پاکسازی کنند.

  تهدیدات: 3 اشتباه تهران را تهدید می کند - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید