محور چالوس و بزرگراه تهران – شمال یک طرفه شده است – خبر زنده

ایمان مهرابی نیا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز جمعه 5 خردادماه از کرج و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. از ساعت 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: البته مقرر شد این محدودیت ترافیکی در محور هراز اعمال شود اما به دلیل حجم تردد و روان بودن آن تاکنون اجرایی نشده است. البته در اطلاعیه قبلی آمده بود که تردد کلیه خودروها از ساعت 14 تا 22 امروز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع است. یک طرفه خواهد بود.»

رئیس سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: همچنین در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و مینی بوس از محور کرج – چالوس و بالعکس و در محور هراز تردد همه تریلرها همچنان ممنوع است

بر اساس آخرین گزارش مرکز ملی مدیریت راهداری، ترافیک سنگین در محور چالوس و مسیر (شمال به جنوب) مرزن آباد به محدوده میانک و هزار چم، پل زنگوله، گچسر، نسا و آدران، بزرگراه پردیس – تهران. ، منطقه جاجرود، بزرگراه قزوین – کرج حد فاصل مهرویلا به پل کلاک، بزرگراه تهران – ساوه، محدوده بهمن آباد و محور فشم – تهران و بالعکس حد فاصل محور حاجی آباد تا رودک پلوتژک قرار دارد.

  سلامت پوتین دوباره جنجالی شد/ عکس - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید