مجیدی: ما از هیچکس تعارف نداریم

مجیدی

انجمن 24 – فرهاد مجیدی، آبی پوشان پایتخت گفت: جالب اینجاست که آقای درودگر از آبروی باشگاه های آسیایی می گوید اما فراموش کردند که همین سه ماه پیش بود که تیم استقلال باید در ورزشگاه آزادی به مصاف الهلال می رفت. سرمربی بازی نکن آن موقع هیچکس نگران هواداران استقلال نبود؟ تیم من به عنوان تیم اول به عربستان صعود کرد، اما آقایان فدراسیون و سازمان لیگ الهلال را نتوانستند به تهران بیاورند، بعد می گویند احترام به حقوق باشگاه ها؟

وی ادامه داد: بدتر از آن این است که حتی در دبی هم نتوانستیم جلوی تماشاگران با الهلال بازی کنیم! ! در آن زمان آقای درودگر گفت الهلال با چهار قهرمانی پرافتخارترین تیم آسیا است. خب مشخص است که با این میزان عرضه و شایستگی، الهلال باید قهرمان شود. آقایان چرا سه ماه پیش به فکر آبروی استقلال و فوتبال ایران نبودند؟!


بیشتر بخوانید: پدیده فرهاد مجیدی 180 دقیقه بازی بدون گل!


سرمربی آبی ها درباره تبلیغات محیطی و محرومیت بازیکنان خارجی استقلال در این دیدار گفت: شنیدم برخی از کارکنان فدراسیون و سازمان لیگ طوری صحبت می کنند که انگار از باشگاه جدا شده ام و دنبال کار هستم. مقابل گل گهر . این آقایان بدانند که تبلیغات محیطی جدید اولین قدم ماست. مرحله بعدی حق محتوای تصویری باشگاه استقلال است. من می خواهم باشگاه زودتر در مقابل این طبیعی ایستادگی کند. از آقای آجورلو و بنده گرفته تا هر هوادار استقلالی در دنیا، هیچ تعارف و شوخی با هیچکس در مورد حقوق مسلم این باشگاه نداریم. برداشت من از مناظره امروز و صحبت های چند روز گذشته این است که آقایان سرسختانه دنبال استقلال هستند. حرفه ای ها پاسخ دهید حق پخش تلویزیونی چه شد؟ در مورد ماجرای گل گهر هم باید بگویم که علاوه بر انگیزه انتقام از تبلیغات محیطی، پشت این ماجرا اصرار دوستشان نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید