مجیدی: جامعه 24 قابل پیش بینی بود

مجیدی

انجمن 24- فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گل گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر گفت: دوست نداشتم به نشست خبری بیایم. اتفاقاتی در فوتبال ما می افتد که من را شگفت زده می کند. چند روزی تمرین کردیم و تمام تلاش خود را برای حضور در این دیدار انجام دادیم، اما به ما گفتند که 2 بازیکن خارجی شما نمی توانند بازی کنند.

وی ادامه داد: آیا نمی شد 24 ساعت قبل این موضوع را اعلام کرد؟ ساعتی که در این ارتباط برای ما ارسال شده 13:29 امروز (چهارشنبه) است. وقتی دستیارم به من گفت چه بازیکنانی را ببرم، گفتم هر بازیکنی را که داریم در این بازی به سیرجان ببر. برای من قابل پیش بینی بود چون می دانستم در چه تیمی بازی می کنم.


بیشتر بخوانید: نظر مجیدی درباره بازی استقلال با گل گهر


وی ادامه داد: از بازیکنانم خواستم تا با توجه به اتفاقاتی که افتاده بهترین عملکرد را داشته باشند. از بازیکنانم تشکر می کنم. فکر می کنم عده ای بازی را از تلویزیون تماشا کردند، دروازه بان های تیم ما نتوانستند تماشا کنند. واقعا حیف است که در فوتبال حرفه ای بعد از 5 مسابقه بنویسند بازیکن شما را نمی توان در زمین گذاشت. از زحمات بازیکنان تشکر می کنم. امیدوارم در مسابقات پیش رو تمام امتیازاتمان را جمع کنیم.

مجیدی افزود: کل بازی در اختیار ما بود. من آمار را بررسی نکرده ام اما فکر نمی کنم گل گهر ضربه ای به چارچوب داشته باشد. کل مسابقه را در اختیار داشتیم اما در ضربات آخر باید بیشتر مراقب بودیم. از بازیکنانم راضی هستم و فوتبال خوبی ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید