مجبور کردن نوجوانان به باز کردن عقده – خبر زنده

مجبور کردن نوجوانان به باز کردن عقده

 – خبر زنده

انجمن 24- چند روز پیش نوجوانی به نام امیر با پلیس تماس گرفت و گفت: در حال بازی با دوستانم در پارک بودم که مرد جوانی به من نزدیک شد و به بهانه مرا به گوشه ای کشاند. او در تلفن همراه خود از مکالمه دختر و پسری نشان داد، اما مرد ناشناس به من گفت که تو هستی و برادرزاده ام را اذیت می کند.

هر وقت به او توضیح می دادم اشتباه می کند و این مرد من نیستم و اصلاً برادرزاده اش را نمی شناسم، اصرار می کرد که من هستم و بعد شروع به کتک زدن و فحش دادن می کرد. در حالی که می خواستم خودم را نجات بدهم، ناگهان موبایلم را به زور گرفت و فرار کرد.

شکایت این نوجوان توسط یک سارق تلفن همراه بررسی شد و کارمندان بعدا با شکایات مشابه دیگری مواجه شدند. به گفته شاکیان، همگی نوجوانان در حالی که در پارک حضور داشتند، مرد ناشناس راه را سد کرده و با پخش فیلم و فریب آنها برای آزار یکی از بستگان، موبایل و موبایل وی را به سرقت برد. آنها


بیشتر بخوانید: نیروهای مسلح در تهران خلع سلاح شدند


تحقیقات برای دستگیری سارق جوان ادامه داشت تا اینکه امیر نوجوانی که چند روز قبل خفه شده بود با پلیس تماس گرفت و گفت: همان مردی که چندی پیش موبایلم را دزدیده بود امروز در پارک بود و دوباره همراهش بود. او می خواست از من بدزدد که من شروع به سر و صدا کردم. با سر و صدای من، افراد حاضر در پارک به کمک من آمدند و مانع فرار مرد جوان شدند.

  تاریخچه نقاشی های دیواری در پارک ها چه بوده است؟ - خبر زنده

پس از آن تماس، ماموران کلانتری به پارک رفته و متهم را دستگیر کردند.

وی در تحقیقات و بازجویی از متهم گفت: زمانی که پسر کوچکی بودم در یکی از پارک های شهر، مردی به زور مرا به گوشه ای از پارک کشاند و با ضرب و شتم من را مورد ضرب و شتم قرار داد. بعد از اینکه از شر آن جوان خلاص شدم، داستان خانواده ام را گفتم، اما آنها به حرفه من اعتقادی نداشتند.

وی ادامه داد: در تمام این مدت به دنبال مردی بودم که مرا اذیت کند. به خاطر آسیبی که او به من وارد کرد، افسرده شدم و مشکلات روحی و روانی داشتم، حتی تحصیل را رها کردم و بعد دوستی با افراد بد باعث شد که مرتکب اشتباه شوم. در این مدت دست به انواع دزدی زدم و مدتی تصمیم گرفتم از نوجوانان به همان شکلی که سرقت می کردم سرقت کنم. نمی دانم، شاید این همان چیزی بود که می خواستم از آن انتقام بگیرم و گرفتاری دوران کودکی ام را از این طریق فراموش کنم.

به گفته متهم، تحقیقات برای شناسایی سایر شاکیان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید