ما هنوز اموال را به قربانیان تحویل نداده ایم – خبر زنده

به گزارش تسنیم، بانک ملی در تازه ترین اطلاعیه خود برای تحویل ارز و سکه کشف شده توسط سارقان وجوه اجاره واحد دانشگاهی این بانک اعلام کرد: 1- برای حفظ حقوق صاحبان اموال مسروقه، اشیاء کشف شده را جمع آوری و ارزیابی کنید. از جمله سکه اقلام ارزی و طلایی با نظارت دادسرا، بازپرس و نیروی انتظامی برداشت و ارزیابی و به نمایندگی از دادسرا تحویل خزانه داری بانک ملی ایران شد.

شایان ذکر است که تاکنون اقلامی به هیچ یک از صاحبان املاک تحویل نشده است. بنابراین، بانک ملی ایران بدون تایید این قسمت از خبر منتشر شده عنوان می کند که بر اساس دستور قضایی هرگونه واگذاری و انتقال اموال تنها پس از اعمال مراحل قضایی و با دستور بازپرس امکان پذیر است. ردیابی و پیگیری می شود.

2- دادگاه بدوی با توجه به اختلاط اموال مسروقه، سریع، دقیق و جدی اقدامات لازم را جهت تفکیک، تعیین تکلیف اموال و صاحبان آن و یقیناً نتایج و فرآیند شناسایی و انتقال مستقیم آن به هر یک از صاحبان اموال حضور خواهند داشت و دادستانی به اظهارات و نظرات ذینفعان احتمالی توجه خواهد کرد، لذا از کلیه ذینفعان پرونده تقاضا داریم فقط به اطلاع رسانی مستقیم دادسرا و اطلاعیه رسمی بانک ملی ایران در خصوص وب سایت بانک

به گزارش تسنیم، اواسط خردادماه و در ایام تعطیلات، سارقان 168 گاوصندوق را در یکی از شعبه های دانشگاه بانک ملی به سرقت بردند که طبق اعلام پلیس راهور سارقان اصلی و همدستان آنها قبلا دستگیر شده اند.

بیشتر اموال مسروقه نیز کشف و به پلیس تحویل داده شد. بانک ملی پیش از این به مشتریان خود اطمینان داده است که تمامی خسارات را جبران خواهد کرد.

  آمار شگفت انگیز گردشگران ورودی به مازندران - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید