ما می‌توانیم همه شهرک‌های صهیونیستی را به یکباره راه‌اندازی کنیم

به گزارش خبرنگار زیاد النحله باشگاه خبرنگاران جوان ؛ دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در برنامه تلویزیونی «لعبه العم» شبکه المیادین بر ادامه مقاومت در نوار غزه تاکید کرد و رژیم صهیونیستی را از هرگونه اقدام حماقت آمیز برحذر داشت.

زیاد النحله گفت: ما احتمال کشتن رهبران و مبارزان جنبش جهاد اسلامی را رد نمی کنیم، اما اگر این اتفاق بیفتد، تل آویو بلافاصله گلوله باران خواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت ادامه دارد و فعالیت های آن محدود به زمان و مکان نیست، افزود: عملیات ایثارگرانه شیخ فادی ابوشهیدم درس عبرتی برای رژیم اشغالگر بود.

وی اقدامات نظامی رژیم صهیونیستی علیه غزه را در شرایط کنونی بعید خواند و گفت: این اقدام رژیم صهیونیستی عواقب بسیار بدی برای وی خواهد داشت. مقاومت فلسطین آماده پاسخگویی به هرگونه تجاوز صهیونیستی است و ما می‌توانیم تمام شهرک‌های صهیونیستی را به یکباره راه اندازی کنیم.

زیاد النحله افزود: در نبرد شمشیر قدس ماه ها جنگ را آماده کرده بودیم. مقاومت پس از جنگ قدس توان نظامی خود را تقویت کرد و به ساخت سلاح ادامه داد. پهپادها در نوار غزه هستند و مقاومت فلسطین در خود غزه آنها را تولید می کند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به موافقت رژیم صهیونیستی با ارائه برخی تسهیلات اقتصادی به نوار غزه، گفت: اسرائیل نوار غزه را بمب ساعتی می داند که می خواهد آن را خنثی کند و امکانات جدیدی را که در اختیار دارد. در همین راستا موافقت شده است.» رژیم اشغالگر قدس می خواهد نوار غزه را در جنگ های آینده از طریق امکانات اقتصادی محدود کند.

وی در خصوص خطرات تأسیسات کلاهبرداری مردم فلسطین هشدار داد: مقاومت تعهداتی دارد که مهمترین آن حفاظت از مردم است. اسرائیل می خواهد غزه را از کرانه باختری و اورشلیم جدا کند.

زیاد النهاله در خصوص عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی گفت: این رژیم های عربی نیستند که مسیر مسئله فلسطین را تعیین می کنند، بلکه ملت های عربی و اسلامی در این زمینه تصمیم می گیرند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی هماهنگی امنیت تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی را دلیل آزار و اذیت اسرا توسط این رژیم دانست و گفت: پایان به بیت المقدس و کرانه باختری رود اردن.

وی با اشاره به حمایت مستمر جمهوری اسلامی از آرمان فلسطین گفت: موضع ایران در قبال مسئله فلسطین مغرضانه و حمایتی است و اسرائیل را دشمن می‌داند. این موضعی است که تغییر نخواهد کرد.

زیاد النحله در پایان تاکید کرد که جنگ ظالمانه علیه مردم یمن باید متوقف شود. یمنی ها ملتی با ثبات هستند و از فلسطین و مقاومت آن حمایت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید