ما مشتاقانه منتظر کانادا / پاراگوئه و دو تیم دیگر هستیم – خبر زنده

به گزارش ایرنا، حمید استیل با اشاره به مشکلات پیش آمده و لغو بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال کانادا، گفت: قرار بود این دیدار برگزار شود اما طرف مقابل قول داده بود. در حال مذاکره هستیم و تلاش می کنیم این بازی ها را نهایی کنیم.

مدیر تیم ملی ایران درباره دلایل لغو این دیدار گفت: متاسفانه مشکلات فنی تاثیری در لغو این دیدار نداشت و بیشتر اتفاقات سیاسی باعث لغو این دیدار شد. قرار بود سه بازی در کانادا برگزار شود که تیم کانادایی قول انجام این کار را داد و در نهایت بازی با تیم ملی آن کشور لغو شد.

وی ادامه داد: حرف من ورزشی است و وظیفه خود می دانم که در قبال مردم و رسانه ها پاسخگو باشم. چند روز بعد گفتند ما مخفی هستیم اما اینطور نیست و در حال رایزنی و تلاش برای برگزاری بازی های دوستانه برای تیم ملی فوتبال ایران هستیم.

استیل گفت: این اولین بار است که در چنین شرایطی چنین اتفاقی می افتد.

وی در خصوص تمهیدات لازم برای برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران، افزود: در نظر داریم یک بازی جایگزین در قطر برگزار کنیم؛ با هماهنگی اسکوچیچ اردویی را در قطر برگزار می کنیم و تلاش می کنیم چند بازی دوستانه را در قطر برگزار کنیم. همان کشور البته هنوز بازی نهایی نشده است و نمی‌توانیم نامی را اعلام کنیم زیرا برخی می‌خواهند شرایط را زیر پا بگذارند و این بازی‌ها را لغو کنند.

وی همچنین با اشاره به تماس فرهاد مجیدی مبنی بر دعوت بازیکنان استقلال به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آبی ها در تهران، گفت: اگر اسکوچیچ با این موضوع موافقت کند مشکلی پیش نمی آید و ما برای یک روز آنها را تامین خواهد کرد.» ما باشگاه را ترک خواهیم کرد.

  طرح چین برای ساخت فضاپیمای 1.5 کیلومتری چقدر ممکن است؟!

دیدگاهتان را بنویسید