ما سعی می کنیم صدای مردم برای حکومت باشیم و خدمات نظام اسلامی را برای مردم بیان کنیم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز کوم جناب آقای جبلی صبح امروز در سفر به کوم با مراجع عظام تقلید آیات نوری همدانی، جوادی آملی، علوی گرگانی و سبحانی دیدار و گفتگو کرد.

مراجع عظام تقلید در این دیدارها با اشاره به ضرورت تحول در سازمان صدا و سیما بر لزوم استخدام نیروهای جوان، جلب اعتماد عمومی، تبیین خدمات انقلاب اسلامی و گسترش مفاهیم دینی در رسانه ملی تاکید کردند. برنامه ها.

آیت الله نوری همدانی در دیدار رئیس رسانه ملی گفت: رسانه ملی باید خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیش از پیش برای مردم تبیین کند.

وی بر تحلیل و محو اخبار صدا و سیما تاکید کرد و افزود: باید تحلیل دقیق و دقیق اخبار روز را در اختیار مردم قرار داد.

آیت الله نوری همدانی تبیین ابعاد مختلف توطئه های دشمن علیه مسلمانان را وظیفه خود در صدا و سیما دانست و گفت: اقدامات اخیر انگلیس علیه ملت فلسطین نشان از پایداری این دشمنی در طول تاریخ است.

وی با اشاره به گسترش اغتشاشات در روزهای اخیر بر لزوم تبیین این اغتشاشات برای مردم و تبیین وظایف مردم در قبال این اغتشاشات تاکید کرد.

آیت الله نوری همدانی در پایان ابراز امیدواری کرد که سازمان صدا و سیما در دوره جدید شاهد تحولات چشمگیری باشد.

آیت الله جوادی آملی در دیدار با آقای جبلی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای تحول رسانه ملی افزود: صدا و سیما باید در دوران تحول بتواند اعتماد عمومی را جلب کند.

وی با اشاره به شعار جوان در کشور گفت: جوانی به این معنا نیست که همه چیز را به دست جوانان بسپاریم بلکه باید در کنار پیشکسوتان و افراد با تجربه کار اجرایی را بر عهده بگیرند.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به وجود منابع مختلف طبیعی و خدادادی در کشور افزود: اگر مدیریت این منابع به افراد متعهد و مجرب سپرده شود قطعا مردم از نعمت های ایشان برخوردار خواهند شد.

آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه رسانه ملی باید در دوره جدید بتواند رضایت مردم را جلب کند، افزود: رسانه ملی باید با به کارگیری جوانان با انگیزه و مستعد روحیه نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای دین زدایی جوانان تاکید کرد: لازم است صدا و سیما با تولید برنامه های غنی دینی از حریم دین پاسداری کند.

آیت الله سبحانی در دیدار رئیس رسانه ملی با بیان اینکه انتشار اخبار مفاسد مالی باید شأن مردم را مد نظر قرار دهد، گفت: پخش چنین اخباری نباید باعث ناامیدی مردم شود و باید به اخبار و اطلاعات توجه کرد. مانند ظرافت های هنری در نظر گرفته شده است.

وی صدا و سیما را یکی از ارکان نظام اسلامی می داند که می تواند مبانی اسلام و انقلاب اسلامی را گسترش دهد.

رئیس رسانه ملی در ابتدای این دیدارها شعار رسانه ملی در دوره جدید را محور هویت و عدالت خواند و گفت: رسانه ملی در دوره جدید تمام تلاش خود را برای احیای و تقویت دینی و دینی به کار خواهد گرفت. هویت ملی انقلابی».

پیمان جبلی با بیان اینکه تلاش می کنیم صدای مردم برای دولت باشیم و خدمات نظام اسلامی را برای مردم بیان کنیم، افزود: اتحاد و وحدت بین مردم و دولت صادق باشید.

وی عدالت را در یکی از اساسی ترین رویکردهای رسانه ملی برشمرد و گفت: از آنجایی که دولت ولی امر مردم است، رسانه ملی ضامن اعتماد مردم است و در این راستا از تلاش دریغ نخواهد کرد.

امشب قرار است آقای جبلی با برخی دیگر از الگوها و علمای بزرگ دیدار و گفتگو کند.

دیدگاهتان را بنویسید