ما باید تحریم های داخلی خود را کاهش دهیم

احسان هندوزی امروز جمعه 5 آذرماه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و خصوصی استان گلستان اظهار داشت: دو موضوع تسهیل عام و ارتقای ویژه همواره مورد توجه دولت سیزدهم است و باید زمینه ورود هر کدام را فراهم کنیم. اقتصاد در فعالیت های تولیدی. حمایت های لازم را از تولیدکنندگان دارند.

وی افزود: در نقطه تماس مجریان با تولیدکنندگان هزینه ها را کاهش می دهیم و سیاست هایی را که مانع فعالیت های تولیدی می شود حذف می کنیم.

وزیر اقتصاد و دارایی یادآور شد: فعالیت های اقتصادی برای کسانی که وارد حوزه فعالیت اقتصادی می شوند باید با کمترین هزینه و زمان انجام شود.

زنگنه خاطرنشان کرد: وجود یا عدم وجود 4200 گوجه فرنگی در نوع واردات و نوع تولیدات داخلی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: دولت به این نتیجه رسید که با توجه به تبعات منفی در حوزه تولید به سمت حذف ارز 4200 تومانی می رود و به دلیل عدم تصویب این لایحه در مجلس به تعویق می افتد.

وزیر اقتصاد و دارایی خاطرنشان کرد: با یک پنجره، سرمایه گذاری داخلی و خارجی می توانیم مشکل را حل کنیم و وقتی این مسائل نادیده گرفته شود، چرخ اقتصاد محکم می شود و در هفت ماه 90 میلیون دلار مجتمع صادراتی استان است که از این میزان خارج می شود. بسیار کوچک است.

به گزارش ایسنا، به نقل از استانداری گلستان، هندوزی گفت: اگر تا 27 سال آینده پروژه ای شناسایی نشود، همچنان پروژه ای برای اجرای این پروژه ها داریم و مشکلات مختلفی به این وضعیت منجر شده است.

  محمدعلی اسلامی ندوشن به خاک سپرده شد - خبر زنده

در این نشست فعالان اقتصادی استان دغدغه های خود را با وزیر اقتصاد و دارایی در میان گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید