ما از حضور “زنان” در “ورزشگاه” برای تماشای بازی با عراق حمایت می کنیم

به گزارش ایسنا، انسیه خزعلی در حاشیه “مراسم انتخابی تیم ملی فوتبال بانوان جام ملت های آسیا” درباره مشکلات تیم ملی گفت: رئیس جمهور را در جریان درخواست های تیم ملی قرار می دهیم.

وی ادامه داد: روحیه تیم ملی بسیار خوب بود و همیشه همینطور بوده است. حمایت های دولتی همیشه بوده و هست، رئیس جمهور ما را برای تشکر ویژه از تیم ملی به اینجا فرستاد و گفتند که ما با هر نتیجه ای در مسیر هستیم و به آنها افتخار می کنیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ به اینکه از حضور بینندگان زن در دیدار با عراق حمایت می کنید؟ گفت: بله و خدای نکرده (زنان) در بازی با عراق شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در روزهای 7 و 12 باخمن 1400 در مقدماتی جام جهانی 2022 میزبان تیم های ملی عراق و امارات است که علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت امروز (شنبه) در توییتر اعلام کرد: ستاد ملی فوتبال ایران به ریاست رئیس جمهور با درخواست وزارت ورزش مبنی بر حضور تماشاگران در مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی موافقت کرد. سقف تعداد محدود تماشاگر، رعایت دستورالعمل های بهداشتی لازم است و نظارت بر رعایت دستورالعمل ها بر عهده وزارت ورزش است.

بر این اساس هواداران زن و مرد می توانند بیش از دو سال بازی تیم ملی ایران مقابل عراق و امارات را از نزدیک تماشا کنند و در صورت پیروزی احتمالی در بازی اول یا دوم، ایران به جام جهانی 2022 صعود کند. .

طبق شنیده ها احتمالا تنها 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار تماشاگران قرار خواهد گرفت که حدود 20 هزار نفر خواهند بود.

تیم ملی ایران در حال حاضر با 16 امتیاز از 6 مسابقه پیشتاز رقابت های مقدماتی جام جهانی است و با تیم سوم خود در امارات 9 امتیاز اختلاف دارد و در صورت پیروزی در دیداری دیگر، برای صعود به جام جهانی تصمیم می گیرد.

بدین ترتیب پس از آخرین حضور تماشاگران در بازی خانگی تیم ملی که مربوط به مهرماه 1377 برابر تیم ملی کامبوج است، تماشاگران ایرانی می توانند از اینجا به بعد بازی های ملی و شاید یک باشگاه را از نزدیک تماشا کنند. کم رنگ شدن تاج در ایران

دیدگاهتان را بنویسید