لیگ ملت های والیبال نیروهای ایرانی به میزبان نرسیده اند – خبر زنده

به گزارش فارس، نخستین روز از هفته دوم رقابت های مقدماتی لیگ ملت های 2022 در گروه مردان امروز (سه شنبه 31 خرداد) با چهار دیدار در شهر کزون فیلیپین و صوفیه بلغارستان پیگیری شد.

در چهارمین و آخرین دیدار امروز که در سالن 12 هزار نفری آره نا آرمات شهر صوفیه برگزار شد، دو تیم ملی والیبال ایران و بلغارستان به مصاف هم رفتند و بلغارها 3 بر صفر با نتیجه 25 بر 19 به مصاف هم رفتند. 25-23 و 26-24. آنها بردند. بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران از امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، مهدی جلوه، امیرحسین توختک، محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد و محمدرضا حضرت پو استفاده می کند.

در ست اول امتیازات اول را تیم بلغارستان از آن خود کرد و تیم ایران در خط دفاع حریف عملکرد خوبی نداشت تا دفاع به امتیاز مساوی این تیم منجر نشود. در ست اول هر دو تیم 13 امتیاز در حمله به دست آوردند اما عملکرد بلغارها با یک امتیاز دفاع و دو امتیاز سرویس همراه بود تا در نهایت این ست 25 بر 19 به سود بلغارستان به پایان برسد.

در ست دوم تیم ایران بهتر شروع کرد و 16 امتیاز از حریف پیش افتاد اما بلغارها در این امتیاز به تساوی رسیدند. در این ست تیم ایران دو امتیاز دفاع را به دست آورد و میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ایران نیز از امتیاز 20 تا 19 وارد زمین شد. در این ست بلغارها نیز سه امتیاز سرویس را کسب کردند تا در مجموع دو امتیاز مستقیم از سرویس دریافت کنند.

  دوران طلایی باروری در زنان چقدر است؟

امتیاز اول ست سوم نیز به بلغارستان رسید. رقابت دو تیم در این ست بسیار نزدیک به هم بود و هر دو تیم با نتایج 14 و 21 برابر شدند اما در نهایت این ست با نتیجه 26 بر 24 به سود بلغارستان به پایان رسید تا این تیم به اولین پیروزی خود دست یابد. در لیگ ملت ها در سال 2022 در خانه.

گئورگی ساگانوف، الکساندر نیکولوف، نیکولای کولف، رادوسلاو پاراپونوف، مارتین آتاناسوف و اوزوتولاو گوتسف بازیکنان بلغارستان در ابتدای بازی بودند که در شش منطقه این تیم حضور داشتند و ولادیسلاو ایوانف لیبروی این تیم بود. . هدایت تیم بلغارستان بر عهده نیکولای ژیلازکوف بود.

کامبره ویم از بلژیک به عنوان داور اول، اوکا سینیسا از بوسنی به عنوان داور دوم و هرزگوین داور دوم بودند.

دو هزار تماشاگر در آرنا آرمات بازی ایران و بلغارستان را تماشا کردند که بیش از 50 نفر از آنها ایرانی مقیم بلغارستان بودند. همچنین حدود 200 میهمان ویژه به دعوت فدراسیون بلغارستان از بین ورزشکاران و مشاهیر سرشناس این کشور از کنار این مسابقه را تماشا کردند.

تیم والیبال مردان ایران در دومین بازی خود در هفته دوم لیگ ملت ها از ساعت 21:30 پنجشنبه دوم تیرماه به مصاف آمریکا می رود.

دیدگاهتان را بنویسید