قیمت کالا در تاریخ 31 اردیبهشت عودت داده می شود – خبر زنده

به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری یکشنبه شب در برنامه تلویزیونی تهران 20 گفت: قیمت کالاها در 30 اردیبهشت مبنای قیمت گذاری است.

وی گفت: پس از آزادسازی قیمت کالاها با حذف ارز ترجیحی، برخی اقلام افزایش قیمت داشته اند که البته پیش از این برای آنها قیمت تعیین شده بود و شامل قیمت های قبلی است و باید به قیمت های قبلی بازگردد.

وی افزود: کالاها دو گروه هستند; یکی کالاهایی که با معیارها و کالاهایی مانند فرش دستباف و صنایع دستی که توسط دولت تعیین نمی شود و بر اساس عرضه و تقاضا محاسبه می شود مورد ارزیابی قرار می گیرند و گروه دیگر که یک گروه نظارتی پسا نظارتی است شامل چندین مورد است. هزار کالا .

وزیر دادگستری تاکید کرد: قیمت کالاهای گروه دوم باید بر اساس قیمت 30 اردیبهشت ماه باشد و تولیدکنندگان و واردکنندگان تا 10 تیرماه فرصت دارند تا قیمت کالاهای خود را به قیمت روز 31 اردیبهشت برسانند. .

وی با تاکید بر اینکه قیمت ها باید تا 30 اردیبهشت برگشت داده شود، ادامه داد: تولیدکنندگان و واردکنندگان باید قیمت کالاها را در سامانه 124 ثبت و شناسنامه دریافت کنند. کارخانه می تواند یک محصول را در چندین نوع تولید کند و بنابراین باید برای محصول در سیستم شناسایی شود.

رحیمی ادامه داد: مبنای اقدامات بعدی سازمان تعزیرات حکومتی قیمت کالا در 30 اردیبهشت است که در سامانه وزارت صمت، سامانه سازمان حراست و سامانه 124 ثبت می شود. سامانه 124. بررسی می کند که آیا قیمت ها بر اساس قیمت اعلام شده است یا خیر. 31 مه

  داروی آرتریت به لیست "درمان های شدید" اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید