قدردانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به فرماندهی معظم کل قوا

به گزارش تسنیم، سردار سرتیپ پاسدار گلمرضا سلیمانی رئیس سازمان مستضعفین در پیامی به مقام معظم رهبری تاکید کرد: جوانان بسیجی، انقلابی و ایثارگر ضمن ایفای نقش موثر در خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم عزیز ایران، هستند. قوی تر. پرشورتر و قوی تر از گذشته با ایمان قوی، اعتماد، صداقت و برنامه ریزی دقیق کار خواهد کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

با حضور فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله العظمی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

سلام؛

صمیمانه ترین سلام و درود را به همه بسیجیان کشور عزیزمان دارم.

در هفته مبارک بسیج فرزندان بسیجی شما همچون سالهای گذشته در آرزوی دیدن آفتاب درخشان و پر جنب و جوش روستا در سینه خود بودند، اما لحظه شماری می کردند تا خود را نوازش کنند و از نفس پاکانتان لذت ببرند، اما اکنون وضعیت کشور غیر قابل توصیف شده است.

پیام نورانی و دلگرم کننده جناب عالی در هفته طیبه و مبارک بسیج، افق تازه و جدیدی را به روی فرزندان بسیجی شما گشوده است. بسیجی شما جوان انقلابی و ایثارگر ضمن حضور در همه عرصه ها در خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم عزیز ایران نقش موثری ایفا خواهد کرد. و گام دوم انقلاب (تحقق دولت اسلامی، جامعه‌پذیری، تمدن نوین اسلامی) در همه عرصه‌های عمومی ملت ایران فعال و مؤثر باشد و مقدمه ظهور خورشید اعظم ولایت و امام باشد. پیرامون قدرت الهی

بسیج گرانقدرترین و درخشان ترین یادگار امام راحل و بزرگوار، قدردان نعمت الهی ولایت مسلمین است، عنایت شما و ارسال پیام نشاط آور و حیات بخش شما را سپاس و قدردانی می کند و برای شما آرزوی سلامتی تا عاشقانه دارد. دولت ظهور می کند.

دیدگاهتان را بنویسید