قتل در تهران/ شوهر پس از جنایت از خانه فرار کرد – خبر زنده

قتل در تهران/ شوهر پس از جنایت از خانه فرار کرد

 – خبر زنده

انجمن 24- ساعت 18:30 سه شنبه 6 اردیبهشت ماه، قاضی ساسان گلامی بازپرس ویژه قتل در دادسرای امور جنایی تهران با مأموران کلانتری 160 وزارت دارایی تماس گرفت و در جریان ماجرای قتل یک زن جوان در خانه اش قرار گرفت. جنایتکاران از 10 پاسگاه پلیس.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن 32 ساله ای به نام ثریا در پله های منتهی به پشت بام یک آپارتمان دو طبقه مواجه شدند.

زن جوان بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردنش خفه شد و جسدش توسط دختر و پسرش پیدا و به پلیس معرفی شد. در بررسی ها مشخص شد مقتول به همراه همسر 50 ساله، دختر 14 ساله و دو پسر 17 و 18 ساله اش در طبقه دوم زندگی می کردند و دخترش در روز حادثه و دو دخترش در مدرسه بودند. پسران بیرون کار می کردند

تحقیقات میدانی و همسایه ها گواه این است که مقتول مدتی است که با شوهرش که در کارواش کار می کرد اختلاف داشته است به همین دلیل صدای دعوای آن ها را یکی از همسایه های زیر همیشه می شنود.

یکی از پسران کشته شده به پلیس گفت: پدر و مادرم مدتی است که با هم دعوا می کنند و چند روزی است که آنها را در حال دعوا می بینیم. یک ساعت پیش من و خواهرم به خانه رفتیم و هر چند بار به مادرمان زنگ زدیم، جوابی نشنیدیم. معمولا این بار مامان خونه بود، پس احتمالا رفتیم خونه همسایه پایین.


بیشتر بخوانید: اعتراف به قتل صیغه پس از 100 روز سکوت

  ما منتظر هستیم تا Excavators به ​​وین برگردند تا توافق را نهایی کنند

من و خواهرم رفتیم پایین و همسایه خیاطی کرد و گفت از مادرم خبر ندارد. خیلی نگران شدیم و با موبایلش تماس گرفتیم، تلفنش روشن بود، اما جواب نداد. به هر حال چند دقیقه ای گذشت و به طبقه دوم رسیدیم و دوباره با موبایل مادرم تماس گرفتیم.

این بار تلفن همراه مادرم در همان حوالی زنگ خورد. وقتی دقت کردیم متوجه شدیم که صدای زنگ از پله های نزدیک پشت بام به گوش می رسد و صدا را دنبال کردیم و وقتی به پای آخرین پله رسیدیم صدای زنگ از زیر پتو به صدا درآمد. فکر می کردیم تلفن همراه مادرمان زیر پتو مانده است اما وقتی پتو را بیرون کشیدیم با جسد بی جان مادرمان مواجه شدیم.

برای لحظاتی شوکه شدیم و صدایی در گلویمان پیچید که خواهرم از همسایه ها کمک خواست و سپس به پلیس اطلاع دادیم.

یکی از همسایه های پلیس گفت: «من در طبقه پایین زندگی می کنم و البته خانه ام را کارگاه خیاطی و گردن و گردن درست کردم. ثریا زن مهربان و خوبی بود و با خانواده اش در طبقه دوم زندگی می کرد. مدتی بود که به دعوای او با شوهرش گوش می دادیم و برای من عادی شد چون دوباره آشتی کردند.

از ساعت 12 تا 12:30 امروز بعد از ظهر صدای دعوای ثریا و همسرش را شنیدم، مثل همیشه، زیاد به او توجه نکردم چون فکر می کردم دوئل است و طبق معمول تمام شد، اما نشد. این کار را نکن، فکر می کنم این بار در این جنگ ثریا جان خود را از دست داد “خیلی ناراحتم.”

  مسابقات ورزشی باید با حضور محدود تماشاگران و رعایت نکات بهداشتی برگزار شود

همزمان با بازرسی میدانی، در بررسی های پلیسی مشخص شد که شوهر مقتول هر روز صبح به محل کارش در کارواش رفته، ظهر به خانه رفته و ساعتی بعد به محل کار خود باز می گردد. ماموران برای بررسی موضوع به محل کار شوهر مقتول مراجعه و دریافتند وی پس از این حادثه به مکان نامعلومی متواری شده است.

در نتیجه این فرضیه برای پلیس مبنی بر اینکه مردی 50 ساله در درگیری همسر جوان خود را کشته و از محل متواری شده، تشدید شده است. بنابراین او به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار گرفت.

سپس جسد زن جوان با دستور پزشک قانونی برای انجام آزمایشات لازم در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت. ماموران در تلاش برای دستگیری متهم و افشای زوایای پنهان ماجرا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید